بازی Gears of War 4 به ۵۴٫۶ گیگابایت فضا برروی ایکس‌باکس وان نیاز دارد

۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۲

با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی Gears of War 4، مایکروسافت فضای مورد نیاز این بازی برروی ایکس‌باکس وان و جزئیاتی را در مورد پیش دانلود این بازی ارائه کرد.

یوزر رسمی Gears of War در توییتر اعلام کرد که بازیکنانی که این بازی را برروی کنسول خریداری کرده‌اند قادر خواهند بود تا از امروز ساعت ۰۳:۳۰ به وقت تهران اقدام به پیش دانلود بازی Gears of War 4 نمایند. فایل‌های این بازی برروی این کنسول ۵۴٫۶ گیگابایت حجم خواهند داشت.

یوزر این بازی در توییتر اعلام کرد:

اخبار خوب، پیش دانلود بازی Gears of War 4 برای کنسول ایکس‌باکس وان از امروز شروع خواهد شد. حجم مورد انتظار برای این بازی برروی این کنسول ۵۴٫۶ گیگابایت می‌باشد.

پیش دانلود این بازی برای رایانه‌های شخصی بزودی در دسترس قرار خواهد گرفت. در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری در مورد آن به اشتراک خواهیم گذاشت.

همانطور که یوزر این بازی در توییتر اعلام کرده است کاربران رایانه‌های شخصی بایستی مدت زمان بیشتری برای پیش دانلود این بازی صبر کنند اما طبق تایید سازنده بازی این امکان پیش از در دسترس قرار گرفتن بازی امکان پذیر خواهد شد. فایل‌های این بازی برای رایانه‌های شخصی ۸۰ گیگابایت اعلام شده است. از طریق اینجا می‌توانید سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی برروی رایانه شخصی خود را مشاهده کنید.

طبق برنامه ریزی بازی Gears of War 4 در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر ماه) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی جزو برنامه Xbox Play Anywhere می‌باشد، این برنامه به کاربران اجازه خواهد داد تا با خرید نسخه دیجیتالی بازی مورد نظر برروی یکی از پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی یا ایکس‌باکس وان، یک نسخه رایگان از آن را برروی پلتفرم دیگر به رایگان دریافت کنند. کلیه پیشرفت‌ها و دستاوردهای شما بین هر دو پلتفرم مشترک خواهد بود، بنابراین قابلیت اجرای بازی مورد نظر خود را در هر زمان و هر مکان و برروی هر پلتفرمی از این دو خواهید داشت و نیازی به شروع مجدد بازی نخواهد بود.

کسانی که نسخه نهایی این بازی را به قیمت ۱۰۰ دلار خریداری کرده‌اند، ۴ روز زودتر یعنی در تاریخ ۷ اکتبر (۱۶ مهر ماه) به این عنوان دسترسی خواهند داشت.

از اخبار مرتبط دیگر به این بازی، می‌توان به انتشار تریلر زمان عرضه، گلد شدن آن، پشتیبانی از اسپلیت‌ اسکرین co-op در بخش تک‌نفره‌ رایانه‌های شخصی و انتشار تصاویر جدید اشاره کرد. همچنین شرکت انویدیا اعلام نمود که در صورت خرید برخی از کارت‌های گرافیک‌ این شرکت، نسخه رایگانی از Gears of War 4 را دریافت خواهید کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید