گیفت کارت
گیفت کارت

میزان فضای مورد نیاز Battlefield 1 در ایکس‌باکس وان مشخص شد + آغاز پیش‌دانلودها

۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۹

مدت زیادی از معرفی بخش داستانی Battlefield 1 نمی‌گذرد که دیروز با یک تیزر کمی هایپ طرفداران را برانگیخت و ESRB هم جزئیات کمی از آن ارائه داد. حال بعد از معرفی بخش داستانی، شاهد اعلام‌شدن فضای مورد نیاز این عنوان برروی ایکس‌باکس‌وان هستیم و یکی از کاربران رددیت با نام llHybr1dll، آغاز پیش‌دانلودها را اعلام کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

گفته شده است که برای نصب این عنوان برروی کنسول نسل هشتم مایکروسافت، ایکس‌باکس‌وان، نیاز به ۴۲٫۶ گیگابایت فضا دارید که شاید کمی زیاد محسوب شود و به احتمال زیاد بیشتر این حجم متعلق به بخش داستانی است.

از اخبار مرتبط با Battlefield 1، می‌توان به اعلام‌شدن سیستم مورد نیاز رایانه‌های شخصی اشاره کرد و نام و تعداد نقشه‌ها و حالت‌های بخش چندنفره‌ی این عنوان نیز مشخص شده است. علاوه بر این‌ها، با توجه به صحبت‌های اخیر دایس ممکن است بعد از Battlefield 1، شاهد نسخه‌ی سوم Bad Company باشیم و همیشه این  موضوع در فکر دایس است. همچنین ۱۳٫۲ میلیون نفر بتای موفقیت‌آمیز این عنوان را تجربه کرده‌اند و تصویر اینفوگرافیک منتشرشده بیان‌گر آمار جالبش است.

Battlefield 1 در ۲۱ اُکتبر (۳۰ مهر) برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید