دموی Dragon Quest Builders برای پلی‌استیشن ویتا و پلی‌استیشن۴ در دسترس است

۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۲

درحالی که به‌تازگی شاهد بازسازی‌ هفتمین نسخه‌ی Dragon Quest برای ۳DS بوده‌ایم، اما ماه آینده این سری راه جدیدی را پیدا خواهد کرد و با عرضه‌ی Dragon Guest Builders، تجربه‌ای از سندباکس را برای طرفدارانش ارائه می‌کند که هم‌اکنون قادر به دریافت دموی آن برروی پلی‌استیشن۴ یا پلی‌استیشن ویتای خود هستید. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

اگر جزو کسانی هستید که درباره‌ی نوع این بازی کمی سردرگم شده‌اید، باید بگوییم که در این نسخه بسیاری از شخصیت‌ها و محیط‌های Dragon Guest را می‌توان مشاهده کرد اما در سبک سندباکس و ساخت بناهای مختلف. از طریق لینک‌های زیر می‌توانید دموی منتشرشده را دانلود و تجربه کنید:

Dragon Quest Builders در ۱۱ اُکتبر (۲۰ مهر) برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و پلی‌استیشن ویتا منتشر خواهد شد و اگر بازی را موقع عرضه‌اش تهیه کنید، سه دستورالعمل رایگان برای ساخت بناها دریافت می‌کنید.

Dragon Quest 11 نسخه‌ی اصلی بعدی سری محسوب می‌شود که در سال آینده میزبان ژاپنی‌ها خواهد بود و برای انتشارش برروی پلی‌استیشن۴، ان‌ایکس و ۳DS برنامه‌ریزی شده است. با این حال، هنوز تاریخ عرضه در آمریکا مشخص نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید