اطلاعات جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده‌است

۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۱
بازی Cyberpunk 2077 در مرحله توسعه کامل قرار گرفته است

به‌‎تازگی اطلاعات جدیدی از بخش‌های مختلف بازی Cyberpunk 2077 توسط شرکت سازنده منتشر شده‌است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

شرکت سی‌دی پروجکت اطلاعات جالب توجه‌ای از بازی Cyberpunk 2077 منتشر کرده‌است. در لیست پروژه‌هایی که این شرکت برای GameINN program که کمکی برای ناشرین بازی در لهستان محسوب می‌شود، ارسال کرده‌است، دقیقا اعلام شده که شاهد چه چیز‌هایی در بازی Cyberpunk 2077 خواهیم بود.

در اطلاعات منتشر شده از این عنوان، در توصیف چگونگی ساخت شهر دنیای بازی آمده‌است:

یک تکنولوژی پیچیده برای ساخت یک شهر بزرگ و پویا که در آن بتوان به راحتی بازی کرد. تکنولوژی استفاده شده بر اساس قوانین، هوش مصنوعی و کنترل خودکار می‌باشد. همچنین از ایده‌های خلاقانه و ابزار مناسب برای ساخت این بازی جهان باز استفاده شده‌است.

در مورد بخش چندنفره بازی در این گزارش اینگونه عنوان شده‌است:

یک تکنولوژی پیچیده برای ساخت یک گیم‌پلی خاص برای بخش چند نفره بازی، گیکم‌پلی در این بخش شامل جست‌ و جو برای پیدا کردن حریف در بازی، مدیریت منابع بازی و… می‌باشد همچنین پشتیبانی از مادهای مختلف برای این بخش به همراه ابزار مخصوص تدارک دیده شده‌است.

با توجه به توضیحات داده شده می‌توان این بخش را همانند بخش چند‌نفره بازی‌های Watch Dogs 2 یا Forza Horizon 3 دانست که در آن کاربران قادر بودند به بازی یکدیگر ملحق شوند.

بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 برای عرضه بین سال‌های ۲۰۱۷ تا نهایتا ۲۰۲۱ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی برنامه ریزی شده‌است.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید