چهار بازی جدید به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه شدند

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۴

لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت همچنان در حال توسعه بوده و این بار نوبت به چهار بازی Call of Duty: World at War ،E4: Every Extend Extra Extreme ،Encleverment Experiment و FunTown Mahjong رسیده است.

لری هرب (معروف به مِیجر نلسون) اعلام کرد که چهار بازی اعلام شده به برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت اضافه شده‌اند.

بازی World at War اولین بازی از سری Call Of Duty نیست که قابلیت اجرا برروی کنسول ایکس‌باکس وان را بدست آورده است، پیش از این ۳ بازی Call of Duty 2 ،Call of Duty 3 و Call of Duty: Black Ops این قابلیت را بدست آورده بودند.

آقای هرب همچنین تایید کرد که کلیه عناوین Call of Duty که در برنامه پشتیبانی از نسل قبل قرار گرفته‌اند و همچنین سایر عناوین این برنامه قابلیت خرید مستقیم از طریق ایکس‌باکس وان را خواهند داشت. پیش از این برای خرید عناوین مورد نظر باید به Xbox.com مراجعه میشد.

اگر هم اکنون هر یک از این چهار بازی را برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ دارا می‌باشید، بازی مورد نظر بصورت خودکار به لیست بازی‌های ایکس‌باکس وان شما اضافه خواهد شد، در غیر اینصورت برای دریافت آنها باید از طریق Xbox.com یا کنسول ایکس‌باکس وان اقدام کرده و برای دریافت Call of Duty: World at War بیست دلار و برای دریافت هر یک از سه بازی FunTown Mahjong ،E4: Every Extend Extra Extreme و Encleverment Experiment برای هر کدام ده دلار پرداخت کنید.

برای دریافت هر یک از این بازی‌ها از لینک‌های زیر اقدام کنید:

  • بازی Call of Duty: World at War برروی اینجا کلیک کنید.
  • بازی FunTown Mahjong برروی اینجا کلیک کنید.
  • بازی E4: Every Extend Extra Extreme برروی اینجا کلیک کنید.
  • بازی Encleverment Experiment برروی اینجا کلیک کنید.

برای کسانیکه با برنامه پشتیبانی از نسل قبل آشنایی ندارند باید گفت که این برنامه به بازیکنان ایکس‌باکس وان اجازه خواهد داد تا به اجرای بازی‌های کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بپردازند و طبق اعلام مایکروسافت تاکنون کاربران اقدام به سپری کردن ۱۴۵ میلیون ساعت در بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ برروی کنسول ایکس‌باکس وان کرده‌اند. در حال حاضر لیست بازی‌های این قابلیت به بیش از ۲۵۰ بازی رسیده است و بازی‌های بیشتری نیز در راه می‌باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید