تماشا کنید: از بخش داستانی Battlefield 1 رونمایی شد

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۸

همان‌طور که الکترونیک‌آرتز و دایس در روز گذشته وعده داده بودند، تریلر جدیدی را از بخش داستانی یا تک‌نفره Battlefield 1 منتشر کردند.

بازی‌بازان تاکنون نمایش‌های زیادی از بخش چندنفره Battlefield 1 مشاهده کرده‌اند و حتی توانستند آن را در بتای بازی تجربه کنند اما این اولین باری است که نگاه خوبی به بخش داستانی می‌اندازیم. همان‌طور که در گذشته گفته شده، بخش تک‌نفره Battlefield 1 داستان شخصیت‌های مختلفی را دنبال می‌کند و در مناطق مختلفی از جنگ جهانی اول جریان دارد. در ادامه می‌توانید تریلر زیبای بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بخش داستانی سری Battlefield در گذشته در مکان‌های تنگ و جنگ‌های نزدیک جریان داشتند و فاقد مکان‌های باز و تنوع بخش چندنفره بودند. با این حال، چنین موردی شاید برای Battlefield 1 رخ ندهد  چراکه دنیل برلین، طراح ارشد بازی، در گذشته به گیم‌اسپات طی مصاحبه خود گفت بخش داستانی Battlefield 1 دقت منعکس‌تری برروی حالت سندباکس دارد.

برلین ادامه داد عنوان Battlefield 1 انتخاب و تنوع بیشتری نسبت به عناوین گذشته دایس خواهد داشت. او همچنین افزود داستان بازی راجع به گروه‌های گوناگونی از مردم است که با تغییرات جهان به روش خودشان مقابله می‌کنند و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد روش‌های مختلف و بازتری را در پیش گیرند.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید