نسخه Business بازی Yakuza 0 معرفی شد

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۴

پس از آنکه شرکت سگا خبری مبنی بر انتشار بازی Yakuza 0 در آمریکا و اروپا را منتشر نمود اکنون خبر جدیدی در مورد یک نسخه ویژه از آن و همچنین عدم وجود پتانسیلی برای ارائه نسخه‌ای از این بازی برروی رایانه‌های شخصی اعلام شده است.

بازی Yakuza 0 پیش‌ درآمدی بر تمامی بازی‌های قبلی است که در آن کازوما کیریو به عنوان یک تاجر برجسته شناخته می‌شود. نسخه ویژه این بازی یعنی Day One Edition تحت نام Business Edition معرفی شده است. این نسخه قابلیت پیش خرید برای کلیه افراد را خواهد داشت.

این نسخه به همراه یک کپی استاندارد از بازی و یک نگه‌دارنده کارت فلزی ضد زنگ ارائه خواهد شد که در هر سمت آن یک طراحی مختلف برروی بدنه در نظر گرفته شده است، یکی از آنها خالکوبی اژدهای کازوما است و دیگری خالکوبی شیطان گورو ماجیما (یکی از شخصیت‌های قابل بازی در Yakuza 0) می‌باشد. نسخه Business همچنین شامل ۳ کارت تجاری می‌باشد که دو تا از آنها مربوط به کازوما و گورو بوده و سومین کارت مربوط به کلوپ Sunshine می‌باشد.

بازی Yakuza 0 در سال گذشته برای هر دو کنسول پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ در ژاپن عرضه شد و در تاریخ ۲۴ ژانویه سال ۲۰۱۷ (۵ بهمن ماه سال ۱۳۹۵) بصورت فیزیکی و دیجیتالی برای پلی‌استیشن۴ در آمریکا و اروپا عرضه خواهد شد. گرچه برروی طرح روی جلد این بازی عبارت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ به چشم می‌خورد اما برخی از بازیکنان حدس از احتمال عرضه این بازی برای رایانه‌های شخصی زده‌اند اما شرکت سگا، در کنار معرفی این نسخه جدید از بازی در بینانیه خود همچنین وجود پورتی برای رایانه‌های شخصی را انکار و اعلام کرد:

کلیه چیزهایی که تایید شده است و مورد انتظار بازیکنان قرار دارد، ارائه نسخه‌ای برای پلی‌استیشن ۴ می‌باشد. هیچگونه نسخه‌ای برای رایانه‌های شخصی این بازی در کار نیست.

در نهایت شرکت سگا اعلام کرد که امکان پیش خرید این بازی از طریق استور پلی‌استیشن وجود خواهد داشت و از امروز آغاز شده است.

در ادامه تصویر نسخه Business این بازی و محتویات آن را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید