فروشگاهی استرالیایی تاریخ انتشار دقیق فصل سوم The Walking Dead را لو داده است

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۱

فصل سوم The Walking Dead هم‌اکنون در حال ساخت است و مدتی قبل، تل‌تل گیمز نیز انتشار بازی در ماه نوامبر را اعلام کرد ولی تاریخ دقیقی را مشخص نکرد. همچنین دریافتیم که نام این فصل جدید، A New Frontier است و به‌تازگی یکی از فروشگاه‌های استرالیایی تاریخ عرضه‌ی دقیق این عنوان را لو داده است اما با این حال باید منتظر تایید رسمی تل‌تیل باشیم. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

فروشگاه JB Hi-Fi، نسخه‌ی ایکس‌باکس‌وان The Walking Dead – The Telltale Series: A New Frontier را با تاریخ انتشار سه‌شنبه ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) لیست کرده است و اکثرا شاهد عرضه‌ی عناوین تل‌تل در سه‌شنبه هستیم و شاید بتوان آن را دلیلی بر درست‌بودن این تاریخ ارائه‌شده دانست. به‌هرحال، این تاریخ را نمی‌توان رسمی برشمرد و باید منتظر تایید تل‌تل باشیم ولی اگر جزو طرفداران این عنوان باشید، حتما از الان برنامه‌ریزی کرده‌اید!

در فصل سوم The Walking Dead، کلمنتاین نسبت به فصل دوم بزرگ‌تر شده و دختر باتجربه‌تری را شاهد خواهیم بود و در کنار آن شخصیت‌های جدیدی به این فصل راه یافته‌اند. همچنین دنیای بازی تغییر کرده و به زمان حال کامیک‌ها نزدیک‌تر شده است، که طی ماه‌های آینده‌های منتشر خواهند شد.

دو فصل اول The Walking Dead بازیکنان را تحت تاثیر قرار داده و خیلی‌ها فصل اول را شاهکار برمی‌شمارند و فصل دوم هم مطابق با استانداردها. برخی افراد هم سری کوتاه The Michonne را یک شکست محسوب می‌کنند و باعث ناامیدی‌شان شده است و از این رو، شاید نگرانی‌هایی بین طرفداران وجود داشته باشد. با این حال باید منتظر باشیم و عملکرد فصل سوم The Walking Dead را ببینیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید