گیفت کارت
گیفت کارت

باگ موجود در عنوان Destiny: Rise of Iron به شما اجازه می‌دهد بدون شکست دادن غول‌آخر به مرحله بعد بروید

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۸

بازی‌بازان عنوان Destiny:Rise of Iron متوجه شده‌اند که چگونه می‌توانند یکی از‌ باس‌‌های مرحله «خشم ماشین»(Wrath of the Machine) را رد کنند. با گیمفا همراه باشید.

«خشم ماشین» سه باس دارد (که بین ۴ مرحله به صورت اتفاقی با آن‌ها برخورد می‌کنید) که شما می‌توانید باس وسط را که «موتور محاصره» (Siege Engine) نام دارد را به طور کامل رد کنید. شما در جنگ با «موتور محاصره» مقدار مشخصی زمان دارید تا آن‌ را پیش از ضربه‌زدن به شما به طرف حصار متوقف کنید. سپس باید موتور را دوباره به کار برگردانید تا به حصار دوم برخورد کند، اما با تشکر از چیزی که به نظر می‌رسد یک گلیچ در بخش هندسی Destiny: Rise of Iron باشد، اگر شما نقطه مناسب را پیدا کنید می‌توانید از روی هردو حصار بپرید و تمام چالشی که ذکر شد را رد کنید.

شاید کمی پیدا کردن نقطه مورد نظر سخت باشد اما اگر همراهیان شما نیز آن‌جا هستند تا شما را مورد حمایت قرار بدهند نباید چالش زیادی باشد.

انتظار داریم که بانجی هرچه زودتر این مشکل را با پچ جدیدش رفع کند، چرا که رد‌کردن یک‌سوم  مرحله، چالشی که Destiny:Rise of the Iron به دنبال ارائه آن بود را تقلیل می‌دهد.

به نظر می‌رسد این چنین موردهایی در عنوان‌های عظیمی مثل Destiny غیرقابل اجتناب باشد و شاید از خوش‌شانسی بوده‌ است که گلیچ مربوط به بخش باش «موتور محاصره» بوده چرا که مطمئنا کوتاه‌ترین قسمت این بخش است. این به آن معنی‌ است که شما هنوز کار زیادی برای به دست آوردن تمام جایزه‌ها در Wrath of the Machine دارید. هنوز کسی پیدا نشده که راه میانبری برای رد کردن Vosiks و Asiks پیدا کند.

نظر شما در مورد این گلیچ عنوان Destiny:Rise of Iron چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید