گیفت کارت
گیفت کارت

بسیاری از کاربران در هنگام دانلود FIFA 17 به مشکل برخورده‌اند

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳

FIFA 17 حجم واقعا زیادی برای نصب دارد. بنابراین اگر می‌خواهید که بازی را در موقع عرضه اجرا کنید بهتر است از همین الان آن را دانلود نمایید. بسیاری از کاربران در فروم رسمی شرکت EA به شکایت از سرعت پایین دانلود بازی پرداخته‌اند. با گیمفا همراه باشید.

عنوان FIFA 17 این هفته منتشر می‌شود اما افرادی که نسخه دیجیتالی را پیش‌خرید کرده‌اند شاید به اندازه کافی برای آن آماده نباشند.

نسخه دیجیتالی FIFA 17 گزارش شده که حجمی تقریبا ۳۲ تا ۴۴ گیگابایتی را در کنسول پلی استیشن ۴ و حجم ۳۹ تا ۴۰ گیگابایتی را روی ایکس‌باکس‌ وان دارد.حجم دانلود ،بسته به منطقه و کشور فرد (با توجه به محتویات مربوط به آن منطقه) متفاوت است. این حجم معمولا برای یک بازی کنسول‌های امروزی زیاد نیست اما مطمئنا دانلود‌ آن وقت شما را خواهد گرفت.

در فروم EA Sport کاربران درمورد حجم FIFA 17 و زمانی که دانلود آن حتی با سرعت اینترنت خوب به طول می‌انجامد شکایت کرده‌اند.

سرعت دانلود و نصب FIFA 17 به نظر می‌رسد بسته به اتصال اینترنت شما متفاوت باشد. بعضی از کاربران کل پروسه را در یک ساعت انجام داده‌اند و بعضی دیگر نیز برایشان شش ساعت طول کشیده‌است. یک نفر نیز اعلام کرده که به مدت پنج ساعت طول کشیده تا به ۶۰ درصد نصب برسد.

خوش‌بختانه EA Sport دانلود پیش از عرضه بازی را فعال کرده و بنابراین اگر شما FIFA 17 را پیش‌خرید کرده‌اید باید اطمینان کسب کنید که کنسول شما از هم‌اکنون روی دریافت آن کار می‌کند تا بتوانید در موقع عرضه آن را تجربه کنید. با این وجود اگر دوستان بازی‌بازی دارید که اتصال اینترنت آن‌ها بهتر است می‌توانید داده‌های بازی را از طریق آن‌ها تهیه کنید و به کنسول خود انتقال دهید.

اگر منتظرید تا در موقع عرضه، بازی را دانلود کنید خبر خوب این است که می‌توانید FIFA 17 را قبل از به پایان رسیدن کامل نصب بازی نیز به صورت محدود تجربه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید