اطلاعات بسیار زیادی از عنوان Digimon World: Next Order منتشر شد | تاریخ انتشار نسخه غربی مشخص شد

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶

باندای نامکو عنوان Digimon World:Next Order را در اوایل ۲۰۱۷ در نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی به طور اختصاصی برای پلی‌استیشن‌ ۴ در اروپا و آمریکای شمالی منتشر خواهد‌ کرد. با گیمفا همراه باشید.

اطلاعات کامل این بازی را در زیر بخوانید:

داستان Digimon World: Next Order از آن‌جایی آغاز می‌شود که بازی‌بازان در یک دنیای دیجیتالی گیر افتاده‌اند و متوجه می‌شوند که توسط Machinedramonها محاصره شده‌اند. بازی‌باز توسط دو دیجیمون فرار می‌کند و سپس همراه با دیجیمون‌های همراه خود سفری در دنیای دیجیتالی را آغاز می‌کنند تا منشا Machinedramonها را کشف کرده و راهی برای برگشتن به دنیای واقعی را پیدا کنند. در این مسیر ، بازی‌باز دیجیمون‌های همراه خود را برای نبردهایی که در مسیر بازی پیش‌رو دارند تربیت می‌کنند. Digimon World:Next order شامل ۲۰۰ دیجیمون است که بازی‌باز می‌تواند در بازی پیدا کند و آن‌ها را همراه خود کرده و در طول سفری که در پیش دارد با آن‌ها در تعامل باشد. هم‌چنین Digimon World:Next Order به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد تا در نقش زن یا مرد باشند و بتوانند به اکتشاف دنیای دیجیتالی همراه با دو دیجیمون همراه خود بپردازند که این ویژگی برای اولین بار است در تاریخ این سری پیاده شده‌است. کلید پیدا‌کردن راهی برای برگشت به دنیای واقعی و متوقف‌ ساختن دنیای دیجیتالی از خرابی کامل توسط Machinedramon‌ها بسته به ساخت نیروهای قوی و تمرین‌های تاثیرگذار برای هر دیجیمون است.

اطلاعات تکمیلی که منتشر شده را نیز می‌توانید در زیر مطالعه بفرمایید:

سازنده: بی.بی.استادیو

تعداد بازی‌باز: یک‌نفر

رده‌بندی:‌ RP (در انتظار رده‌بندی)

زبان دوبله‌: ژاپنی و انگلیسی

زیرنویس‌ها‌: انگلیسی آمریکای شمالی ، فرانسوی و اسپانیایی

انگلیسی اروپایی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، آلمانی و اسپانیایی

سری بازی‌های Digimon World با Digimon World:Next Order به غرب بازمی‌گردد. یک تجربه و داستان جدید در انتظار شما است. دنیای دیجیتالی در ناامیدی به سر می‌برد.Machinedramonها حکم‌فرما شده‌اند و درحال آشوب هستند‌…دنیای دیجیتالی به کمک شما نیاز دارد. در دنیای دیجیتالی به اکتشاف بپردازید تا بتوانید راز دیجی را کشف کنید.همراهیان دیجیمونی با‌وفا را در اختیار بگیرید و در راه با دوستانی آشنا شوید تا به شما در این سفر حماسی کمک برسانند. دنیای دیجیتالی در انتظار شماست…یا شما در انتظار دنیای دیجیتالی هستید؟

ویژگی‌ها

  • بیشتر از ۲۰۰ دیجیمون از سریال‌های انیمیشنی
  • توانایی انتخاب بین شخصیت مرد و زن
  • برای اولین بار در این مجموعه بازی‌ها نه با یک دیجیمون بلکه با دو دیجیمون به بازی بپردازید.
  • موفقیت شما در جنگ و رشد همراهیانتان کاملا بستگی به خودتان دارد.دیجیمون‌های خود را رشد ،تمرین و غذا بدهید و به آن‌ها نظم را بیاموزید تا بتوانید از آن‌ها به خوبی استفاده بکنید. حتی در دنیای واقعی نیز با همراهیان دیجیمونی خود یک ارتباط قوی ایجاد کنید.هر فعالیت و واکنشی اهمیت دارد.
  • بهبود سیستم مبارزات هوش مصنوعی : ارتباط قوی با همراهیانتان کلید اصلی است.دیجیمون‌هایتان را تربیت کنید تا بتوانند در جنگ‌ها با هوش مصنوعی برتر میدان باشند.همکاری و تقارن بین همراهیانتان و احساسات آن‌ها شانس شما برای برنده شدن را افزایش می‌دهد.دستوراتتان را فریاد بزنید و آن‌ها را در راه پیروزی تشویق کنید.
  • دیجیمون جدید را به خدمت بگیرید و به روستایتان اضافه کنید تا محدوده خود را گسترش دهید.

توجه داشته باشید که نامکو قبلا اعلام کرده بود که این عنوان برای پی‌اس‌ویتا نیز عرضه می‌شود که با یک بیانیه گفته خود را اصلاح کرده‌اند و این بازی به صورت اختصاصی برای پلی‌استیشن۴ به صورت دیجیتالی و فیزیکی عرضه می‌شود. طبق گفته نامکو در ماه‌های مانده به عرضه بازی اطلاعات بیشتری نیز انتشار خواهد یافت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید