جزئیات جدیدترین بروزرسان بازی Final Fantasy 14 اعلام شد

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۶

بروزرسان بزرگ دیگری برای بازی Final Fantasy 14 در راه است (بروزرسان ۳٫۴ که Soul Surrender نامیده میشود.) و منجر به اضافه شدن محتویات جدیدی به این بازی خواهد شد. طبق اعلام شرکت اسکوئر انیکس جزئیات منتشر شده صرفاً مقدماتی بوده و تا زمان در دسترس قرار گرفتن نهایی این بروزرسان امکان ایجاد تغییراتی وجود خواهد داشت.

در ارتباط با محتوای قابل بازی، این بروز رسان شامل ماموریت‌های جدیدی در خط داستان اصلی بازی، سیاه چال‌های جدید (Xelphatol و یک نسخه سخت‌تر از The Great Gubal Library)، آخرین بخش از raid جدید (Alexander: The Creator) و یک Battlehall در Gold Saucer خواهد بود که در آن امکان چالش با بازیکنان دیگر را خواهید داشت.

همچنین در این بروز رسان شاهد ساختمان‌هایی در هر سه منطقه مسکونی خواهید بود که شامل مناطق داخلی، طبقات و کلیه مواردی خواهند بود که قابلیت سفارشی سازی را خواهند داشت. این بروز رسان شامل مبلمان و آکواریوم‌های جدیدی نیز می‌باشد که قابلیت سفارشی سازی با آب‌ها و لوازم جانبی متفاوتی را خواهند داشت.

تغییراتی نیز شامل Palace of the Dead و سیستم نبرد بازی خواهند بود که قابل توجه‌ترین آنها برروی Astrologians تاثیرگذار خواهد بود. این بروز رسان همچنین شامل مدل مو و emoteهای جدیدی می‌شود.

به خاطر داشته باشید که کلیه اضافات و تغییرات این بروز رسان خواستار در اختیار داشتن بسته گسترش دهنده Heavensward می‌باشد که شامل raid و سیاه‌چال جدیدی می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید