Good Universe و Campo Santo خبر از فیلم Firewatch می‌دهند

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

بازی Firewatch از آن دست بازی‌های مستقلی بود که خیلی خوب توانست بدرخشد و طرفداران زیادی به دست بیاورد. موفقیت این بازی روز به روز بیشتر می‌شود و سازندگان سعی می‌کنند آن را برای همه افراد در دسترس قرار دهند. اما امروز خبری منتشر شد که موفقیت این عنوان را تکمیل می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

Good Universe و Campo Santo (سازنده بازی) به منبع The Hollywood Reporter اعلام کرده‌اند که قصد ساخت یک فیلم با همکاری هم و بر اساس بازی Firewatch دارند. شان وانامن (Sean Vanaman)، موسس Campo Santo، در مورد همکاری با Good Universe توضیحاتی را ارایه کرده است که می‌توانید در زیر مطالعه کنید:

زمانی که ما با Good Universe آشنا شدیم، دریافتیم که آن‌ها تا چه اندازه در فهم، کاشت و برداشت داستا‌ن‌های فوق‌العاده تبحر دارند. ملاقات کردن با گروهی که ارزش‌های شما را به اشتراک بگذارد و روند خلق عناوین را هیجان انگیز تر کند، واقعا نادر و اندک است. نمی‌توانیم صبر کنیم که با کمک یکدیگر چه می‌سازیم.

به محض انتشار اطلاعات بیشتر در مورد فیلم Firewatch شما را در جریان خواهیم گذاشت. بازی Firewatch هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسنرس است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید