در جدیدترین پیشنهاد فروشگاه آمازون شاهد کاهش قیمت بازی Star Wars Battlefront به زیر ۲۰ دلار هستیم

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۵

اگر بدنبال خرید یک نسخه از بازی Star Wars Battlefront هستید، فروشگاه آمازون امکان خرید آن را به کمترین قیمت ممکن محیا نموده است.

این فروشگاه اینترنتی در حال حاضر نسخه‌های فیزیکی این بازی برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان را به قیمت ۱۷ دلار و نسخه فیزیکی مربوط به رایانه‌های شخصی را به قیمت ۲۰ دلار می‌فروشد.

این سایت جزئیاتی مبنی بر زمان برداشته شدن این پیشنهاد اعلام ننموده است.

جدیدترین بسته گسترش دهنده بازی Battlefront به نام Death Star در تاریخ ۲۰ سپتامبر برای دارندگان سیزن پس بازی منتشر شد و سایر افراد نیز برای دریافت آن بایستی ۱۵ دلار پرداخت نموده و سپس تا ۳ اکتبر (۱۲ مهر ماه) صبر کنند تا این بسته در دسترس آنها قرار گیرد، همچنین قابلیت خرید DLC pass این بازی به قیمت ۵۰ دلار وجود دارد.

بسته Death Star سومین بسته گسترش دهنده بازی Battlefront می‌باشد، پیش از این بسته شاهد عرضه بسته‌های Outer Rim و Bespin بودیم. چهارمین و آخرین بسته گسترش دهنده این بازی Rogue One: Scarif نام دارد که در تعطیلات پیش رو عرضه خواهد شد و براساس فیلم در دست ساخت همین بازی خواهد بود.

با آنکه بسته گسترش دهنده Death Star در حال حاضر تنها برای دارندگان سیزن پس در دسترس است اما کلیه دارندگان بازی Battlefront از تاریخ ۲۰ سپتامبر به بهینه ساز بزرگی از بازی دسترسی یافته‌اند که تغییرات اساسی را در بازی ایجاد خواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید