سازنده‌ی سابق Driveclub: قدرت پلی‌استیشن۴ پرو دست کم گرفته می‌شود

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۶

کنسول پلی‌اسیتشن جدید که با نام رمز پلی‌استیشن نئو شناخته می‌شد، هایپ طرفداران را برانگیخت اما مدتی قبل که شاهد رونمایی رسمی‌اش بودیم و نام آن پلی‌استیشن۴ پرو اعلام شد، دیدیم که خیلی از مردم ناامید شده‌اند. همچنین خیلی‌ها این کنسول را به‌عنوان یک ارتقا برمی‌شمارند ولی یکی بازی‌سازان این موضوع را قبول ندارد و بر این باور است که قدرت پلی‌استیشن۴ پرو دست کم گرفته می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

پائول راسچینسکی، سازنده­‌ی سابق Driveclub، یکی از طرفدران بزرگ توئیتر است و در آن برای ارتباط با طرفدارن استفاده می‌کند. بعد از بسته‌شدن ایولوشن استودیوز که متعلق به سونی بود، وی به کدمسترز رفته و درحال کار برروی یک آی‌پی جدید مسابقه‌ای است.

درحالی که وی دیگر برای سونی کار نمی‌کند، یکی از موضوعات مربوط به پلی‌استیشن۴ پرو را ریتوئیت کرده که در آن راجع به این کنسول و ارتقابودنش صحبت شده بود. وی درباره‌ی این کنسول جدید چنین گفت:

بسیاری از مردم بدون اینکه عملکرد پلی‌استیشن۴ پرو را مشاهده کنند، آن را دست کم می‌گیرند.

بسیار خوب است که با دید این سازنده به پلی‌استیشن۴ پرو بنگریم و همچنین امکان دارد که راسچینسکی فرصت کار با این کنسول را داشته یا حداقل از قدرت آن آگاهی داشته باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید