آیا Lei Wulong در Tekken 7: Fated Retribution حضور خواهد داشت؟

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۴

Lei Wulong از نسخه‌ی دوم Tekken که ۲۰ سال قبل عرضه شد، تاکنون در تمامی نسخه‌ها حضور داشته است و وضعیت آن در Tekken 7: Fated Retribution مشخص نیست و درحال حاضر، نمی‌توان گفت که در این بازی حضور خواهد داشت یا خیر. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

اگر جزو طرفداران Lei Wulong هستید، بهتر است از کاتسوهیرو هارادا درخواست کنید تا آن را به Tekken 7: Fated Retribution اضافه کنند. طبق یکی از توئیت‌های اخیر وی، این شخصیت در نسخه‌های قبل زیاد مورد استفاده قرار نگرفته و او به یکی از طرفدران گفته است:

البته او فرصت حضور در این نسخه را دارد ولی میزان استفاده از آن بسیار کم بوده است. تلاش ما کافی نیست.

به‌نظر می‌رسد که هارادا، اشتیاق زیادی به افزودن این شخصیت به نسخه‌ی جدید ندارد و بازیکنان نیز استفاده‌ی کمی از آن داشته‌اند و همچنین شاید در بازی اصلی و هنگام عرضه حضور نداشته باشد، ولی ممکن است در قالب محتویات دانلودی در آینده به این عنوان اضافه شود.

در حال حاضر، نسخه‌ی جدید شامل ۳۲ مبارز مختلف می‌شود و باندای نامکو مدتی است که خبر از اضافه‌شدن شخصیت‌های جدید نداده است. تاریخ عرضه‌ی دقیق Tekken 7: Fated Retribution مشخص نشده اما تقریبا در اوایل ۲۰۱۷ برای ایکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود و اگر هم نگاهی به شایعات بی‌اندازیم، زمان انتشارش آخرین هفته‌ی فوریه‌ی ۲۰۱۷ خواهد بود. در کنار گیم‌پلی بهبودیافته، این نسخه بخش داستانی طولانی و خوبی را داراست که باید منتظر عرضه‌اش باشیم و ببینیم که آیا انتظارات‌مان برآورد می‌شوند یا خیر.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید