بازیکنان نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Division اکنون قادر خواهند بود تا بروزرسان ۱٫۴ آن را بررسی کنند

۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۳

پس از اعلام یک تاخیر، سرور تست عمومی بازی The Division که جهت جمع‌آوری و بررسی بازخوردهای کاربران مبنی به بروزرسان‌های بازی از سوی شرکت یوبی‌سافت در نظر گرفته شده است، اکنون برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس است.

طبق اعلام یوبی سافت، سرور تست عمومی (PTS) بازی Division هم اکنون از طریق خدمات یوپلی این شرکت در دسترس کاربران قرار دارد. گرچه بنظر میرسد که در ابتدا این موضوع مشکلاتی را داشته است اما پس از گذشت زمانی این شرکت اعلام نمود که مشکل دسترسی برطرف شده است. این شرکت در توییتر اعلام کرد:

ما مشکلاتی را با دسترسی به سرور تست عمومی برروی رایانه‌های شخصی داشته‌ایم که اکنون برطرف شده‌اند. اما کاربران استیم باید همچنان منتظر بمانند.

همانطور که شرکت یوبی سافت اعلام کرده است، کاربران استیم بازی باید مدت زمان بیشتری را برای دسترسی به سرور تست عمومی این بازی صبر کنند.

با استفاده از PTS، کاربران قادر خواهند بود بروز رسان ۱٫۴ بازی Division را بررسی کنند، بروز رسانی که شامل تغییرات قابل توجهی در بازی خواهد شد. شرکت یوبی سافت در سایت خود اعلام کرد:

PTS این فرصت را برای ما محیا خواهد کرد که به جمع‌آوری بازخوردها پیرامون تغییرات اصلی که به موجب این بروز رسان ایجاد خواهند شد بپردازیم و باگ‌هایی که نیاز به برطرف نمودن خواهند داشت، پیش از انتشار رسمی بروز رسان شناسایی و برطرف گردند. بازخوردهای شما برای ما یک کمک حیاتی در جهت بهبود بازی خواهد بود.

برای دسترسی به PTS، بدون شک باید یک نسخه از بازی The Division را در اختیار داشته باشید! سپس در قسمت My Games یوپلی یا در کتابخانه استیم شما PTS را مشاهده خواهید کرد.

موضوع مهم دیگری که باید اشاره شود این است که شما نیاز خواهید داشت تا کل کلاینت را دریافت کنید که حدود ۴۵ گیگابایت حجم دارد. این موضوع برروی بازی اصلی اُوررایت نخواهد شد و در پوشه جدیدی ذخیره می‌گردد.

شرکت یوبی سافت اعلام نمود که مراحل پیشرفت در PTS از ابتدا شروع خواهد شد. این شرکت اعلام نمود:

این موضوع بدین معنی است که شخصیت شما قابلیت انتقال را از سرور بازی به PTS نخواهد داشت اما بجای آن شما قادر خواهید بود تا بطور مستقیم یک شخصیت تازه را با دارا بودن لول ۳۰ خلق کنید.

شما قادر خواهید بود تا بازخورد خود، در مورد PTS را مستقیماً از طریق انجمن رسمی آن به گوش یوبی سافت برسانید.

دسترسی به PTS در حال حاضر تنها برای رایانه‌های شخصی امکان‌پذیر است اما یوبی سافت پیش از این اعلام نمود که در حال بررسی آن برای دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ می‌باشد.

تغییرات زیر مربوط به بروز رسان ۱٫۴ بازی Division می‌باشند:

  • برطرف نمودن بسیاری از باگ‌ها و مشکلات
  • ساخت loot drops با وابستگی بیشتر به بازیکن
  • سختی دشمنان و زمانبندی مرگ
  • ایجاد ثبات در تجهیزات و سلاح‌ها
  • تجربه بازی تک نفره
  • ثبات در Dark Zone و PvP
  • افزایش کیفیت براساس نظر طرفداران (مانند اینکه پوسته سلاح‌ها دیگر فضای فهرست موجودی را اشغال نمی‌کند.)
0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید