از بخش داستانی Battlefield 1 روز آینده رونمایی خواهد شد | مشاهده تیزر

۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۳

روز جاری الکترونیک‌آرتز و دایس اعلام کردند از بخش داستانی Battlefield 1 در روز آینده با انتشار یک تریلر رونمایی خواهد شد.

در عین حال یک تیزر هم از تریلر روز آینده در حساب رسمی توئیتر Battlefield 1 نمایش داده شد که می‌توانید در ادامه به مشاهده آن بپردازید البته این تیزر فاقد صداگذاری است:

دانلود

روز جاری همچنین سازمان ESRB محتوای بخش داستانی Battlefield 1 را اعلام کرد. با توجه به توضیحات آن‌ها، بازی‌بازان در بخش داستانی این عنوان کنترل خلبان جنگنده، خدمه، جنگجوی شورشی و پیام‌رسان را به‌‌منظور به پایان رساندن ماموریت‌ها به‌دست می‌آورند. به‌طور کلی این سازمان درجه سنی بالای ۱۷ سال را برای Battlefield 1 در نظر گرفته است که جزئیات کامل از توضیحات آن‌ها را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید