اطلاعات جدیدی از گیم‌پلی بازی The Last Guardian توسط سازمان ESRB منتشر شد

۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۸

امروز سازمان رده بندی سنی ESRB، بازی The Last Guardian که یک عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ است را رده بندی کرد و از همین طریق، اطلاعاتی از مبارزات و گیم‌پلی بازی به دست آمد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

طرفداران بازی The Last Guardian چند سالی است که منتظر عرضه این عنوان هستند و هر بار که به انتشار آن امیدوار می‌شدند، تاخیری در عرضه به وجود می‌آید. عنوان The Last Guardian در صورتی که تاخیر جدیدی دریافت نکند، در ۶ ماه دسامبر سال جاری در آمریکای شمالی منتشر خواهد شد.

سازمان ESRB به بازی The Last Guardian رده سنی T برای نوجوانان داده است. این عنوان شامل خون و خشونت‌های فانتزی می‌شود اما چیزی که در این رده بندی سنی جلب توجه می‌کند، اطلاعات جدیدی است که در توضیحات این سازمان منتشر شده است. به خاطر داشته باشید که ممکن است در این جزئیات، قسمتی از داستان بازی اسپویل شود و لو برود. در زیر می‌توانید توضیحات سازمان ESRB درباره بازی The Last Guardian را مشاهده کنید:

این یک بازی اکشن ماجرایی است که بازی‌بازان در آن کنترل یک پسر جوان را عهده می‌گیرند و به همراه حیوان غول پیکر همراه خود (Trico)، خرابه‌ها را جست و جو می‌کند و معماهایی را حل می‌نماید. بازی‌بازان می‌توانند به Trico فرمان دهند که یک دیوار سد شده را از میان بردارد یا با حملات رعد و برقی به دشمنان حمله کند. دشمنان بازی‌ در کل در لباس‌های زره‌ای هستند و زمانی که شکست می‌خورند به تکه‌هایی تقسیم می‌شوند. با این حال، سربازان در بعضی مواقع در هنگام مجروح شدن، فلش‌ها یا نمادهای قرمزی را استفاده می‌کنند. در بعضی از مراحل، شخصیت اصلی بازی می‌تواند کلاه‌خودهایی سربازهای دشمن را از سر آن‌ها درآورد که البته شامل خشونتی نمی‌شود. میان پرده‌های بازی شامل خشونت و خون می‌شوند؛ Trico به وسیله نیزه‌ها و شمشیرها مورد حمله قرار می‌گیرد و بر اثر زخم‌ها خون ریزی می‌کند.

از صمیم قلب امیدوار هستیم که سرانجام بتوانیم بازی The Last Guardian را در سال جاری تجربه نماییم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید