برای درک داستان Dishonored 2 باید آن را دوبار به اتمام برسانید

۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۰
بروزرسان جدید بازی Dishonored 2 منتشر شد

Dishonored 2 از مسیری که انتخاب می‌کنید تا توانایی‌هایی که مورد استفاده قرار می‌دهید، تعدادی انتخاب به شما خواهد داد. با این حال، دو شخصیت منحصر به‌فرد آن چیزهای بیشتری از توانایی‌های متفاوت فراهم می‌کنند.

هاروی اسمیت طی توضیحات خود در مصاحبه‌اش با Finder مشخص نمود که داستان بازی بر اساس انتخاب‌ها چگونه تغییر خواهد کرد. اولین باری که Dishonored 2 را به پایان برسانید، فقط ۲۵ درصد آن را تجربه کرده‌اید.

صحبت‌های او را در ادامه مشاهده می‌کنید:

هر زمان که به تجربه Dishonored 2 می‌پردازید، متفاوت است. شما مسیرهای متفاوتی را پیدا می‌کنید، قدرت‌های متفاوتی را می‌خرید، کمتر یا بیشتر به سوی هرج و مرج می‌روید و در نقش Corvo یا Emily بازی می‌کنید. همچنین زمانی که Outsider نشانه خود را به شما پیشنهاد دهد، شما شاید بگویید “نه”. در گذشته برخی مردم فقط یک‌بار و برخی دیگر مقدار زیادی یک بازی را تجربه می‌کردند اما در Dishonored 2 حتی دلایل بیشتری هم برای تجربه دوباره آن وجود دارد.

اسمیت این نکته را هم افزود که شما همچنین برای درک داستان باید بازی را دوبار به اتمام برسانید:

و من فکر می‌کنم بازی‌بازان تا زمانی که Dishonored 2 را دوبار تجربه نکنند، داستان آن را درک نخواهند کرد چراکه گفت‌وگوهای آشکار  بسیار زیاد و افسانه‌ها و روایات قومی خواندنی‌ای وجود دارند که شما می‌توانید از دست‌شان بدهید. حتی برای درک تاثیر محیط برروی داستان‌سرایی هم انجام این کار لازم است.

Dishonored 2 در ۱۱ نوامبر (جمعه ۲۱ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. بازی توسط استودیوی آرکین که نسخه اول بازی را هم ساخته بود در دست توسعه قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید