The Last of Us – پوستر جدیدی به مناسبت “روز شیوع” منتشر شد | موارد دیگر

۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۱

در دنیای بازی The Last of Us، روز ۲۶ سپتامبر (دوشنبه ۵ مهر) به عنوان Outbreak Day یا “روز شیوع” شناخته می‌شود. در داستان بازی، در چنین روزی، ویروس Cordyceps به حجم زیادی از مردم رسید و باعث ایجاد دوران سختی برای بشریت شد.

ناتی داگ روز جاری را با تعدادی از فعالیت‌های خود جشن می‌گیرد. در ابتدا یک حراج جدید در پلی‌استیشن استور آغاز می‌شود که شامل نسخه بازسازی شده The Last of Us و گسترش‌دهنده Left Behind به‌صورت مستقل می‌شود و اظافات بخش چندنفره “انتخابی” تا سطح قابل توجهی تخفیف خورده‌اند. یک تم “روز شیوع” هم برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت. ظاهرا این پیشنهادات که برای یک هفته هستند، در حال حاضر آغاز نشده‌اند اما چنین چیزی تعجب‌آور نیست چراکه پلی‌استیشن استور معمولا تا روزهای سه‌شنبه به‌روزرسانی نمی‌شود.

علاوه بر این، پوشاک و لوازم جانبی Last of Us تا ۲۰ درصد در PlayStation Gear Store تخفیف خورده‌اند.

در خبر دیگر روز شیوع، ناتی داگ اعلام کرد برای یک پوستر خیره‌کننده بر اساس The Last of Us، با کمپانی لوازم جانبی و پوستر سازی Mondo همکاری کرده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

کوین تانگ، هنرمندی بوده که این پوستر را طراحی کرده که با توجه به یک پست در وبلاگ بازی، در کنار ناتی داگ مشغول به کار است. این پوستر در روز جاری در MondoTees.com ساعت ۸:۳۰ شب به وقت تهران برای فروش قرار می‌گیرد. ناتی داگ هشدار داد تعداد محدودی از این پوستر موجود بوده و هر یک از آن‌ها دست شمارده و امضا شده توسط تانگ است.

The Last of Us در سال ۲۰۱۳ برروی پلی‌استیشن ۳ منتشر شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. نسخه بازسازی شده آن یک سال بعد برای پلی‌استیشن ۴ انتشار یافت.

ادامه بازی احتمالا در دست ساخت قرار دارد اما فعلا چیزی تایید نشده است. فیلم The Last of Us هم در دست ساخت قرار دارد اما طی سال‌ها پیشرفتی در ساخت آن حاصل نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید