EB Games اسکورپیو را با قیمت ۱۰۰۰ دلار در استرالیا برای پیش‌فروش قرار داد

۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۲

اسکورپیو هم‌اکنون با قیمت ۱۰۰۰ دلار (قیمت فعلی) در استرالیا برای پیش‌فروش قرار دارد. EB Games این کنسول را برای عرضه در اواخر سال ۲۰۱۷ لیست کرده است.

صفحه پیش‌فروش این کنسول در EB Games مورد خاصی که ما ندانیم را ذکر نکرده است. در حال حاضر هیچ لیستی برای پیش‌فروش این کنسول در ایالات متحده یا اروپا در دسترس قرار ندارد.

خرده‌فروشی‌های بزرگ دیگر احتمالا پس از E3 2017 لیست مربوط به این کنسول را در دسترس قرار خواهند داد.

همان‌طور که در لیست بالا می‌توان مشاهده کرد، ۱۰۰۰ دلار به عنوان قیمت فعلی در نظر گرفته شده است اما در مقایسه با مناطق دیگر، قیمت اسکورپیو در استرالیا به‌طور قابل توجهی بالاتر خواهد بود.

کنسول جدید و قدرت‌مند مایکروسافت یعنی اسکورپیو در سال ۲۰۱۷ در بازار موجود می‌شود. این کنسول در کنفرانس مایکروسافت در E3 2016 معرفی شد و بسیاری از اینکه می‌تواند بازی‌ها را با رزولوشن ۴K نیتیو اجرا کند شگفت‌زده شده بودند. با این حال، با توجه به صحبت‌های آلبرت پنلو، قرار نیست تمام بازی‌ها حتما با رزولوشن ۴K اجرا شوند:

فکر کنم از ابتدا هم گفته بودیم که واقعا به‌طور کامل به سازندگان بستگی دارد. توسعه‌دهنده بازی‌ها انتخاب خواهند کرد که قدرت ۶ ترافلاپس را در اختیار بگیرند و کاری را انجام دهند که فکر می‌کنند برای چشم‌اندازشان از بازی بهترین است. اگر کسی بخواهد بازی را با رزولوشن ۱۰۸۰p اجرا کند و آن را یکی از شگفت‌انگیزترین بازی‌های اسکورپیو از نظر گرافیکی بسازد چه؟ عالیست، من فکر می‌کنم که این خارق‌العاده به‌نظر می‌رسد.

اگر رزولوشن ۴K نیتیو را کنار بگذاریم، تفاوت اصلی اسکورپیو و پلی‌استیشن ۴ پرو می‌‌تواند در قیمت آن‌ها باشد. کنسول سونی در سال جاری با قیمت ۴۰۰ دلار عرضه می‌شود و بازی‌ها را به ۴K آپ‌ اسکیل خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید