Call of Duty: Infinite Warfare گلد شد

۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳

عنوان Call of Duty: Infinite Warfare گلد شد. این یعنی قرار نیست با هیچ‌گونه تاخیر در تاریخ انتشار آن روبه‌رو شویم.

این بدان معناست بخش عمده‌ای از توسعه بازی به پایان رسیده و آماده چاپ برروی دیسک به‌منظور ارسال به فروشگاه‌ها است. از آنجا که نسخه بازسازی شده Modern Warfare همزمان با Call of Duty: Infinite Warfare منتشر می‌شود، شاید این نشانه‌ای از گلد شدن این عنوان هم باشد.

اینفینیتی‌وارد در صفحه توئیتر خود گفت:

ما به مرحله گلد رسیدیم! برای بتای بخش چندنفره و تمام بهینه‌ سازی‌هایی که با داده‌های گیم‌پلی شما می‌توانیم انجام دهیم هیجان‌زده هستیم.

البته در نظر داشته باشید مراحل ساخت بازی به‌طور کامل پایان نیافته است. اینفینیتی‌وارد در تاریخ ۱۴ اکتبر (۲۳ مهر)، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران، بتای Call of Duty: Infinite Warfare را برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان برگزار می‌کند. هرگونه بالانسی که نیاز باشد از طریق یک به‌روزرسان به بازی اضافه خواهد شد.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اگر نسخه Legacy را خریداری کنید، Call of Duty: Modern Warfare Remastered را دریافت خواهید کرد.

بازی‌های Call of Duty معمولا با تاخیر مواجه نمی‌شوند و خبر انتشار آن در سال جاری می‌تواند مورد خوبی باشد چراکه عناوین دیگری مانند South Park: The Fractured But Whole و Gran Turismo Sport تا سال ۲۰۱۷ تاخیر خوردند. The Last Guardian هم برای چند هفته با تاخیر مواجه شد و قرار است در ۶ دسامبر (سه‌شنبه ۱۶ آذر) عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید