سرورهای بازی Gwent در دو مرحله آزمایش می‌شوند

۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۰
سرورهای بازی Gwent در دو مرحله آزمایش می‌شوند

شرکت سی‌دی پراجکت با اجرای یک رویداد همگانی دو مرحله‌ای قصد دارد تا سرورهای بازی Gwent را بسنجد. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

سازنده بازی موفق و محبوب The Witcher 3، شرکت  سی‌دی پراجکت، قصد دارد طی چند حرکت سرورهای بازی Gwent را از نظر کیفیت تست و آزمایش کند. هدف این شرکت از این کار سنجیدن سرعت و ظرفیت سرورهای مخصوص این بازی می‌باشد.

این آزمایش برای رایانه‌های شخصی در دو مرحله و در دو روز صورت می‌گیرد. مرحله اول تست سرورها در تاریخ ۲۳ ماه سپتامبر انجام شد و مرحله دوم قرار است در تاریخ ۲۷ ماه سپتامبر انجام شود. اگر شما هم می‌خواهید در این آزمایش همگانی شرکت کنید می‌توانید کد مربوط به ورود به سرور را از صفحه فیسبوک و یا صفحه توییتر این بازی دریافت کنید البته لازم به‌ذکر است کدهای سرور به تعداد محدود موجود می‌باشد، اگر توانستید کد مربوطه را از آدرس مورد نظر دریافت کنید پس از آن حتما باید برای نسخه آزمایشی بازی The Gwent که در تاریخ ۲۵ ماه اکتبر منتشر می‌شود، ثبت‌نام کنید. در این آدرس می‌توانید مراحل ثبت نام را انجام دهید.

شرکت سی‌دی پراجکت تاکید کرده‌است که این نسخه از بازی، نسخه نهایی نمی‌باشد و سطح و پیشرفت شما در این سرورها به نسخه آزمایشی و یا نسخه نهایی منتقل نمی‌شود.

عرضه بازی Gwent برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی تایید شده‌است.

 

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید