دایس: همیشه به Bad Company 3 فکر می‌کنیم

۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۵

Battlefield 1 با حال و هوای جنگ جهانی اول در این نسل هشتم که شاهد بازی‌های کمی با چنین موضوعی هستیم، قرار است در ماه اُکتبر عرضه شود و طرفداران زیادی برای خود دست و پا کرده و بتای موفقیت‌آمیزی را هم پشت سر گذاشته است. با این حال، خیلی‌ها هستند که علاقه‌ی زیادی به Bad Company داشته‌اند و دایس نیز به‌تازگی صحبت‌هایی درباره‌ی Bad Company 3 انجام داده و گفته که همیشه به آن فکر می‌کند. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

لارس گوستاوسون در گفت و گو با Resero، گفته است که Bad Company 3 در فکرشان بوده و در دایس همچنان به آن فکر می‌کنند، گرچه قادر به ارائه‌ی جزئیات بیشتری نیستند.

بله، سوال Bad Company و بازگشت آن همیشه در فکرمان بوده است و من فکر می‌کنم که درست مثل Battlefield 1، یکی از کارهایی است که با شور و شوق انجامش خواهیم داد و به عقیده‌ی من، ما از تمامی نسخه‌های Battlefield که ساخته‌ایم بسیار احساس افتخار می‌کنیم.

وی افزود:

به‌عنوان یک سازنده‌ی بازی، Battlefield 4 و چگونگی به‌کارگرفتن جنگ‌های مدرن برای من یک رویا بود.

او در ادامه گفت:

اما اگر به Battlefield 1 و جنگ جهانی اول بنگریم، شاهد عنوانی هستیم که در چگونگی ارائه‌اش از راهی متفاوت، شور و شوق به‌کار می‌رود و با انرژی آن را می‌سازیم. ولی در ذهن ما این سوال وجود دارد که آیا Bad Company 3 را توسعه می‌دهیم یا خیر… چه کسی می‌داند؟ شاید در آینده آن را بسازیم. پس با این حال، شاید این اتفاق روزی صورت گیرد.

با توجه به این صحبت‌ها، می‌توان فهمید که دایس همچنان به فکر Bad Company 3 است ولی در حال حاضر شروع به ساخت آن نکرده‌اند و به‌نظر نمی‌رسد که این اتفاق در آینده‌ای نزدیک رخ دهد و فعلا تمرکز این سازنده برروی Battlefield 1 است که در ۲۱ اُکتبر (۳۰ مهر) عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید