گیفت کارت
گیفت کارت

Forza Horizon به‌زودی از دسترس خارج می‌شود

۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷

Forza Horizon ماه گذشته برای دو کنسول ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ رایگان شد و حال طبق اعلام پلی گراند، این عنوان به‌زودی از دسترس خارج می‌شود و پشتیبانی این عنوان به کل پایان می‌یابد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

Forza Horizon 3 اخیرا برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر شد و بازخوردهای فوق‌العاده‌ای دریافت نمود. حال نسخه اول Forza Horizon که در سال ۲۰۱۲ عرضه شد پس از اینکه به لیست عناوین پشتیبانی شده نسل قبل اضافه گردید و به‌صورت رایگان هنگام ماه سپتامبر در دسترس قرار گرفت، در بیستم اکتبر از دسترس خارج می‌شود. این بدان معنی است که بازی به‌صورت دیجیتالی دیگر قابل خرید نبوده و اگر خواهان تجربه این عنوان هستید، باید به‌صورت فیزیکی خریداری نمایید. توجه داشته باشید که اگر پیش‌تر این بازی را به‌صورت دیجیتالی خریداری کرده‌اید ویا به‌صورت رایگان در ماه سپتامبر دریافت نموده‌اید، همچنان خواهید توانست Forza Horizon را دریافت نمایید. طبق اعلام رسمی وب‌سایت Forza این عنوان به پایان عمر خود رسیده است و محتوای الحاقی آن نیز دیگر قابل دریافت نخواهد بود. در ادامه بیانیه رسمی پلی گراند را مشاهده می‌کنید.

درحالی که نزدیک به عرضه رسمی جدیدترین عنوان سری Forza هستیم و از عملکرد فوق‌العاده آن خرسند هستیم، خبر مهمی را باید درمورد Forza Horizon به اطلاع شما برسانیم. در بیستم اکتبر امسال عنوان Forza Horizon به پایان عمر خود می‌رسد. این بدان معنی است که بازی و تمامی محتوای الحاقی آن دیگر قابل خرید نخواهند بود. بازی‌بازانی که Forza Horizon را پیش از این تاریخ خریداری کرده‌اند و محتوای الحاقی را دارا هستند، همچنان می‌توانند در هرزمان به دریافت این بازی بپردازند اما پس از بیستم اکتبر Forza Horizon دیگر برای فروش دیجیتالی موجود نخواهد بود.

دلیل این اتفاق اعلام نشده است اما احتمالا مربوط به مجوز موسیقی‌های موجود در Forza Horizon است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید