گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان BlazBlue:Central Fiction در اوایل نوامبر در آمریکای شمالی منتشر می‌شود

۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۵

استدیو Aksys Games تایید کرد که BlazBlue:Central Fiction در اوایل نوامبر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ در آمریکای شمالی عرضه می‌شود. با گیمفا همراه باشید.

این بازی مبارزه‌ای دو بعدی یک داستان جدید،شخصیت‌های جدید،مراحل،مُدها،سیستم مکانیک و ویژگی‌های بیشتری را برای گیمران ارائه خواهد داد. به طور کلی ۳۳ شخصیت قابل بازی خواهد بود.

Asks Games هم‌چنین یک باندل کنترلر HORI مخصوص بازی‌های مشت‌زنی به نام The Fighting Commander برای نسخه پلی‌استیشن ۴ به طور اختصاصی در وب‌سایت خود با قیمت ۱۲۹.۹۹ دلار به فروش می‌رساند. اطلاعات بیشتر که در این سایت ذکر شده را در زیر می‌توانید بدست آورید:

این باندل به طور رسمی توسط سونی و Ark System Works تایید و حمایت می‌شود.کنترلر The Fighting Commander  مخصوص بازی‌های مبارزه‌ای دو بعدی است و به خوبی نیز با نرم‌افزار‌های دو بعدی دیگر تطابق دارد.پَد این کنترلر از بهترین دی‌پَد‌های موجود است. شش دکمه وجود دارد که در سایز بزرگ هستند . اِرگونامیک کنترلر بهبودیافته‌ و کیفیت ساخت بالایی دارد. از ویژگی‌های این دسته امکان انتقال بین آنالوگ‌های چپ و راست است که امکان این را می‌دهد تا بتوان تنها با دست راست به بازی پرداخت. عملرد‌های توربو و ویژگی‌های بیشتری نیز وجود دارد. این کنترلر یک کابل ۱۰ فوتی نیز دارد که برای اکثر محیط‌های گیمینگ مناسب است. این اتصال سیمی سریع بوده و پاسخ آن دقیق است. هم‌چنین توسط یک Xlnput با پلی‌استیشن ۳ و PC سازگار می‌شود.

  • مورد تایید رسمی سونی و Ark System Works
  • طراحی اختصاصی برای بازی‌های مشت‌زنی دو بعدی با شش دکمه
  • سازگار با پلی استیشن ۴ و سازگار با پلی استیشن ۳ و pc از طریق Xlnput
  • امکان تعویض بین آنالوگ‌های راست و چپ و عملکرد‌های توربو
  • کنترلر سیمی برای ایجاد یک پاسخ آنی.

BlazBlue:Central Fiction در ۶ اکتبر (۱۵ مهر) در ژاپن و در تاریخ نامعلومی از پاییز در اروپا منتشر خواهد شد.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید