Failbetter Games نسخه دوم بازی Sunless Sea به نام Sunless Skies را معرفی کرد

۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۱

Fail better Games که سازنده بازی Sunless Sea است ، بازی بعدی خود را معرفی کرد. بازی بعدی این استدیو ادامه Sunless Sea بوده و نام آن Sunless Skies می‌باشد.با گیمفا همراه باشید.

سایت این استدیو مطلبی با نام «۷ نکته درباره بازی بعدی ما» منتشر کرده و اطلاعات اندکی (مانند این که در این نسخه نیز یک دنیای غنی‌ با داستان‌های مختلف را شاهد هستیم) را برایمان ذکر نموده‌اند. سازندگان ادعا دارند که Sunless Sea با تکیه بر بهبود ویژگی‌های بازی اصلی و بازبینی سیستم آن تجربه حتی بهتری از نسخه اصلی را در اختیار گیمران می‌گذارد. همان‌طور که احتمالا حدس زده‌اید، محیط بازی Sunless Skies در فضا می‌باشد. اگر تعجب کرده‌اید که چرا هیچ خورشیدی در فضا نیست (که به استناد دانشمندان از چندین ستاره تشکیل شده) ، سازندگان در پست سایت خود این‌گونه توضیح می‌دهند:

ستارگان به زودی می‌میرند.این ستاره‌ها قاضی‌های فضا هستند که قوانین کهکشان را به اجرا در می‌آورند. اما یک انقلاب پدیدار شده‌است و ستارگان در حال به قتل رسیدن هستند.

علی رغم این‌که شاید تعجب کنیم چرا نام بازی «قاتل ستاره» نیست ، Failbetter به نظر می‌ٰرسد برنامه‌های خود را برای ساخت Sunless Skies پیاده کرده‌است. این بازی نیز جا پای بازی اصلی می‌گذارد و یک بودجه مردمی توسط یک کمپین kickStarter در فوریه رخ می‌دهد تا بودجه آن تامین شود. جالب است بدانید که نسخه اول و اصلی بازی صد هزار یورو طی کمپین Kickstarter خود به دست آورد. Failbetter می‌گوید که بازی هم‌اکنون در مرحله پیش‌تولید است بنابراین امیدوارم که به‌زودی چند تصویر و یا کانسپت از آن را ببینیم.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید