SOMA در سال اول عرضه‌اش ۴۵۰۰۰۰ واحد فروش داشته است

۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۱

فریکشینال گیمز فروش ۴۵۰۰۰۰ نسخه‌ای SOMA در سال اول عرضه‌اش را اعلام کرده است و در حالی که میزان فروش در هر پلتفرم یعنی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن۴ را ذکر نکرده، اما می‌توان با اطلاعات استیم‌اسپای حدس زد که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بیشترین فروش را داشته است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

با توجه به استیم‌اسپای، ۲۵۱۰۰۰ نسخه‌ی رایانه‌های شخصی به فروش رسیده‌اند و این یعنی ۵۶ درصد از فروش کل متعلق به این پلتفرم است.

SOMA همچنین در GOG موجود بوده است، پس شاید درصد فروش رایانه‌های شخصی از ۵۶ درصد هم بیشتر باشد و از آن‌جایی که آمار فروش در GOG را نیز نداریم، می‌توان نتیجه گرفت که حداقل ۵۶ درصد از کل فروش متعلق به رایانه‌های شخصی است.

علاوه بر این، فریکشینال گیمز SOMA را موفقیتی بزرگ برشمرده و گفته است که می‌توانند عنوانی با کیفیت قابل مقایسه با این بازی ارائه دهند ولی در واقع، هدف اصلی، عناوینی قوی‌تر از SOMA محسوب می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • ایدن گفت:

  اصلا نمیدونم بازیش در مورد چیه Neutral
  ————————
  یه گیم پلی ۱۰۰ دقیقه ای از واچ داگز ۲ منتشر شد.لطفا بزاریدش Grin Shame

  0
  0
 • Kshn_Hey گفت:

  این گیم…یکی از شاهکار ترین و جذاب ترین داستان هایی رو داشت که تا به حال شخصا دیده بودم…فلسفه بازی و سوال هایی که مطرح میکرد در کنار اتمسفر سنگین بازی و صداگذاری فوق العاده…SOMA رو به یکی از برترین بازی های ترسناکی میکنه که تا الان تجربه کردم…متاسفانه این بازی آنچنان که باید و شاید , شناخته نشد…Horror این بازی بیشتر ترس از ناشناخته ها و سوال هایی که ایجاد میکرد برای پلیر همزمان با اون اتمسفر سنگین ایجاد میشد نه Jumpscare های کلیشه ای و Monster های تکراری…و این عنصر ترس بیشتر هم میشد با ناتوانی پلیر برای مقابله با Monster های بازی…درست مثل تمام عناوین دیگه frictional games…صداپیشگی در این بازی نیز به بهترین شکل ممکن اتفاق میوفته…در کل…حیفه همچین شاهکاری رو از دست بدید…به هرکس تجربه نکرده شدیدا پیشنهاد میکنم این عنوان رو از دست نده

  0
  0
 • martyr10 گفت:

  یعنی ۱۳٫۵ میلیون دلار فروش کرده، با توجه به تیم ۵ نفره شون . اون وقت خودشون رو می زدن می کشتن که دانلود غیر قانونی کمرمون رو شکسته. کدوم بازی سازی که کارمند جایی مثل EA هست که سالی ۲/۷ میلیون در آمد داشته یاشه تازه نصفیش هم خرج باشه ( که نیست) ۱٫۳ اش سوده.

  0
  0
 • Hamid1376 گفت:

  بازی خوبی بود،با پایینی ک اصلا نتظار نداشتم،ولی خب زیاد ترسناک نبود ولی داستانش قابل قبول بود

  0
  0