شرکت کپکام می‌خواهد به بهترین سازنده بازی در عرصه جهانی تبدیل شود

۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۹
شرکت کپکام می‌خواهد به بهترین سازنده بازی در عرصه جهانی تبدیل شود

شرکت کپکام در تلاش است تا در مسیر بهترین سازنده بازی‌های ویدیویی در دنیا قرار بگیرد. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

شرکت کپکام در طی فعالیت خود در صنعت بازیسازی عناوین بسیار محبوبی را خلق کرده‌است که بسیاری از مردم با این عناوین خاطره دارند، بازی‌هایی مانند Resident Evil ،Street Fighter و Devil May Cry را می‌توان از محبوب ترین عناوین این شرکت برشمرد. حال این شرکت در تلاش است تا به هدفی که برای خود ترسیم کرده‌است برسد، هدف کپکام تبدیل شدن به بهترین شرکت و سازنده دنیای بازی‌های ویدیویی در عرصه جهانی می‌باشد.

شرکت کپکام در اولین اقدام وضعیت مالی خود را بررسی کرده‌است که روندی رو به رشد داشته‌است و به این نتیجه رسیده‌است که بازی‌های این شرکت در حال رشد و درآمد زایی بیشتر هستند. آقای یویچی ایگاوا از شرکت کپکام دراین باره می‌گوید:

مسیر ما رو به جلو است، هدف ما تبدیل شدن به بهترین سازنده‌ بازی در سطح جهانی می‌باشد. برای رسیدن به این اهداف باید از بازی‌های محبوب خود بهترین استفاده را ببریم و همچنین به فکر ساخت بازی‌های جدید و باکیفیت نیز باشیم هرچند نباید از علایق مردم غافل شویم، علاقه بازییازان به سبک‌های شوتر و استراتژیک غیرقابل انکار است. این سبک از بازی‌ها هم در زمینه جذب مخاطب و رقابت‌های آنلاین و هم ورزش‌های الکترونیکی بسیار خوب عمل می‌کنند. ما تمام توان خود را در این راه به‌کار می‌گیریم و در عین حال از نیازها و شرایط بازار غافل نمی‌شویم و پس از بررسی‌های لازم سراغ ساخت عناوینی میرویم که فقط شرکت کپکام توانایی تولید آن را دارد. من تاکید می‌کنم که عناوین ما علاوه بر تعداد باید از نظر کیفیت نیز در سطح بسیار بالایی قرار بگیرد.

Street Fighter 5 عنوانی بود که اخیرا از این شرکت منتشر شد و با واکنش‌های مثبتی نیز همراه بوده‌ است. حال باید منتظر بازی بزرگ Resident Evil 7 که در تاریخ ۱۷ ماه جنوری عرضه می‌شود باشیم.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید