اطلاعات و تصاویر جدیدی از Final Fantasy 15 ارائه شدند

۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۸

هرچه به عرضه‌ی Final Fantasy 15 در ماه نوامبر نزدیک می‌شویم، اطلاعات جدیدی از آن منتشر می‌شوند و به‌تازگی در مجله‌ی هفتگی جامپ جزئیات جدیدی از شخصیت‌های شیوا و لونا ارائه شده‌اند که اگر دوست ندارید تا داستان بازی برایتان لو برود، بهتر است اطلاعات جدید را مطالعه نکنید.

اکثر تصاویری که در مجله موجودند را در توکیوگیم‌شوی ۲۰۱۶ به‌همراه تریلر جدیدی دیده‌اید اما با این حال، اطلاعات جدیدی هستند که باعث آشنایی بیشتر ما با لونا و شیوا می‌شوند. و باری دیگر لازم به‌ذکر است که اگر دوست ندارید تا داستان بازی برایتان لو برود، ادامه‌ی خبر را مطالعه نکنید.

اول از همه، شیوا را مشاهده می‌کنیم که The Queen of Freezing Ice هم صدایش می‌کنند. یکی از حرکات این شخصیت با نام Diamond Dust هم در مقاله به نمایش گذاشته شده و در تصاویر موجود هم شاهد منجمدشدن افراد توسط شیوا هستیم.

مقاله‌ی مجله‌ی جامپ، لحظه‌ای را به‌نمایش می‌گذارد که در آن شاهد رسیدن نوکتیس به لونا و پیداکردن وی هستیم و حمله‌هایی از سوی امپراتوری پایتخت سلطنتی صورت می‌گیرد. البته مشخص نیست و نمی‌دانیم که ادامه‌ی رویارویی لونا و نوکتیس چگونه خواهد بود و چه اتفاقی می‌افتد و ظاهرا طرفدارن ژاپنی نسبت به لورفتن بازی کم‌تر حساس هستند و گرچه نظاره‌گر اطلاعات کمی بودیم، اما با این حال شاید برای برخی مهم باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید