بهینه‌ساز ۳٫۱۷ بازی Smite هم اکنون در دسترس کاربران کنسول‌های نسل هشتم می‌باشد

۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۸

بهینه‌ساز بزرگ ۳٫۱۷ بازی Smite هم اکنون در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار گرفته است و موجب اضافه شدن موارد مختلفی نظیر یک حالت جدید به بازی خواهد شد.

همانطور که پیش از این اعلام کرده بودیم این حالت جدید یک حالت co-op جدید به نام Xing Tian’s Mountain می‌باشد، البته از نظر تکنیکی یک حالت co-op در این بازی وجود دارد که به شما اجازه خواهد داد تا به اجرای بازی استاندارد با ربات‌ها بپردازید که زیاد ایده آل بنظر نمی‌رسد. حالت جدید اضافه شده بوسیله بهینه‌ساز ۳٫۱۷ قابلیت‌های بهتری نسبت به حالت موجود در بازی را دارا می‌باشد، این حالت امکان قرار گیری ۵ بازیکن به عنوان یک تیم را فراهم نموده که در مقابل حملات دشمنان باید ایستادگی کنند.

بازیکنان همچنان قادر به بالا بردن سطح خود، جمع کردن طلا و خریدن آیتم‌ها در بازی استاندارد خواهند بود، گرچه در حالت جدید شما از لول ۱۳ و با مقدار طلای ۷۵۰۰ کار خود را شروع خواهید کرد. در این حالت تیم‌ها با تهاجمات تصادفی روبرو خواهند شد که باید آنها را در مقدار زمان معین به پایان برسانند. اگر کار خود را درست انجام دهید اجازه رفتن به رُند بعدی را خواهید داشت که با گذشت از هر یک و پیشرفت، سختی بازی نیز بیشتر خواهد داشت. لیدربرد موجود به شما اجازه مشاهده پیشرفتتان را خواهد داد.

محتوای جدید دیگر این بهینه ساز Odyssey می‌باشد.

اولین آیتم‌ از آیتم‌های Odyssey یک لباس جدید می‌باشد که از طریق بهینه ساز ۳٫۱۷ به بازی اضافه خواهد شد. Amaterasu  یک لباس روباه، Susano یک لباس سامورایی فلزی، Nu Wa یک لباس retro دریاف می‌کنند و در آخر نیز Terra لباس جدیدی همچون سه شخصیت دیگر دریافت خواهد کرد.

این بهینه ساز همچنین تروفی‌ها و دستاوردهای جدیدی را در بازی ایجاد خواهد کرد که شامل Geb ،He Bo و شخصیت جدید به نام Izanami خواهند شد. تغییراتی در جهت بهبود ثبات بازی نیز اعمال خواهد داشت که شامل یک buff برای Izanami، یک nerf برای Ravana و اضافه شدن قابلیت خرید چکمه‌هایی می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید