تماشا کنید: ۴۵ دقیقه‌ از گیم‌پلی بخش چندنفره نسخه بازسازی شده COD: MW

۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۰

نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare که توسط استودیوی Raven Software ساخته می‌شود، طی چند ماه گذشته معرفی شد اما فقط در این ماه بود که ما جزئیاتی از بخش چندنفره آن به‌دست آوردیم. در چند ساعت گذشته، موارد بیشتری به‌همراه یک ویدیوی طولانی از گیم‌پلی به نمایش در آمد.

ویدیوی جدید نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare که توسط یکی از یوتیوبرها به نام DriftOr به اشتراک گذاشته شده، ۴۵ دقیقه زمان دارد که سه نقشه متفاوت به نام‌های Backlot ،Crash و Overgrown را به‌همراه سلاح‌هایی مانند SMGs ،LMGs، شات‌گان و سایور موارد به نمایش می‌گذارد.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در اوایل ماه جاری، نقشه‌هایی که در زمان عرضه نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare برای بخش چندنفره در دسترس قرار می‌گیرند تایید شدند. نقشه‌های Ambush ،Backlot ،Bog ،Crash ،Crossfire ،District ،Downpour ،Overgrown ،Shipment و Vacant به‌همراه بازی در دسترس قرار خواهند گرفت و نقشه‌های دیگری مانند Strike ،Showdown ،Countdown ،Bloc ،Wet Work و هم طی مدتی کوتاه در قالب یک به‌روزرسان رایگان عرضه می‌‌شوند. در حال حاضر برنامه‌ای برای اضافه کردن نقشه‌های گوناگون محتوای دانلودی Call of Duty: Modern Warfare مثل Broadcast و Chinatown وجود ندارد اما سازندگان شاید با توجه به بازخوردها آن‌ها را هم اضافه کند.

نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare را می‌توان فقط با خرید یکی از نسخه‌های ویژه Call of Duty: Infinite Warfare به‌دست آورد اما به‌تازگی اشاره شده که امکان دارد بازی در آینده به‌صورت جدا هم به فروش برسد. فعلا به‌صورت رسمی بازی به‌صورت جداگانه برای فروش قرار نخواهد گرفت بنابراین اگر می‌خواهید در روز اول عرضه به آن دسترسی داشته باشید، بهتر است یکی از نسخه‌های ویژه Call of Duty: Infinite Warfare را پیش‌خرید کنید.

Call of Duty: Infinite Warfare و نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare به‌صورت همزمان در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید