از نژاد Eldar در Warhammer 40,000: Dawn of War 3 رونمایی شد – تصاویر و تریلر

۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳

تاکنون هرگونه دمو و نمایشی که از بازی Warhammer 40,000: Dawn of War 3 ارائه شده است، بر روی نیروهای Space Marine متمرکز بوده اما حال ما شاهد معرفی یکی دیگر از نژاد‌های بسیار قدرتمند این بازی به نام Eldar هستیم. برای توضیحات بیشتر، مشاهده تصاویر و اولین نمایش گیم‌پلی از مورد گفته شده، با گیمفا در ادامه همراه باشید.

نژاد Eldar متشکل از نیروهایی است که در حملات بزن و در رو تبهر دارند. توضیحات رسمی که در رابطه با آنها ارائه شده بدین شرح می‌باشد:

Eldar آخرین بازمانده از تمدنی باستانی بوده که زمانی در کهکشان حکمرانی می‌کرده است. با دارا بودن قدرت‌های ذهنی وحشتناک، تکنولوژی پیشرفته و سیستم سپر متمرکز در نبرد‌ها، Eldar به نبرد خود برای بقا با استفاده تاکتیک‌های بزن و در رو ادامه می‌دهد تا به دشمنان خود با سرعت و خشم حمله کرده و سپس عقب نشینی کند تا برای حمله حساب شده بعدی آماده شود.

Macha که به عنوان Farseer نژاد Eldar شناخته می‌شود، یک سایکِر قدرتمند و جنگجویی کهنه‌کار از نبردهای فراوان است. او که در Biel-Tan Craftworld خدمت می‌کند، در تلاش است تا راهی برای جلوگیری از منقرض شدن مردمش پیدا کند؛ هدفی که باعث می‌شود او دوباره تاریخچه پرآشوب خود را با Gabriel Angelos زنده کند.

Eldar واحدهای مختلفی برای استفاده در نبردهای خود دارد که در زیر به معرفی برخی آنها می‌پردازیم:

Dire Avengers: واحد مبارز تیرانداز که می‌تواند طی دفعات مختلف آسیب رسانی کرده و با پرتاب نارنجک، دشمن را به اطراف پرت کند. نیرویی مناسب برای تاکتیک‌های بزن و در رو.

Howling Banshees: واحد مبارز تن به تن که در زمان شارژ شدن، جیغی مهیب را از خود آزاد می‌کند که باعث می‌شود واحد‌های دشمن در یک نقطه کند شوند.

Dark Reapers: مبارز تیرانداز سنگین که آسیب رسانی متوسطی را به تمامی واحد‌های حاضر در یک محیط اعمال می‌کند. قبل از شروع حمله باید آماده سازی انجام دهد.

Rangers: واحد‌های مخفی کاری که نیروهای پیاده نظام دشمن را با فاصله‌ای دور از بین می‌برند.

Shadow Spectres: پیاده نظامی که میزان آسیب رساندن آن در برابر یک هدف به مرور افزایش می‌یابد. نیرویی بسیار مناسب برای مقابله با واحد‌های زرهی و هوایی.

Fire Prism: تانکی که می‌تواند از موانع و شکاف‌ها پرواز کرده و عبور کند. حمله از راه دور او انفجار دومی هم دارد که باعث آسیب رسانی و پرتاب نیروهای دشمن به اطراف می‌شود.

در انتها نظر شما را به تماشای تصاویر و تریلر جدید جلب می‌کنیم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید