جزئیات نسخه آزمایشی Battlefield 1 برای کاربران EA Access و Origin Access

۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶

کاربران سرویس‌های EA Access و Origin Access می‌توانند بازی Battlefield 1 را برای مدتی محدود، به موجب برنامه Play First Trial، رایگان تجربه کنند. برای توضیحات تکمیلی پیرامون این موضوع با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

این نسخه رایگان درست مانند برنامه‌ای است که الکترونیک آرتز برای FIFA 17 هم پیاده کرد؛ کاربران رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان می‌توانند به مدت ۱۰ ساعت زمان درون بازی، Battlefield 1 را به صورت رایگان تجربه کنند. بعد از این اگر فرد اقدام به خرید نسخه کامل کند، تمامی پیشروی‌های او نیز منتقل خواهد شد.

این برنامه در ۱۳ اکتبر (مصادف با ۲۲ مهر) کلید می‌خورد و در بخش چندنفره، بازیکنان به پنج نقشه و چهار حالت گیم‌پلی دسترسی خواهند داشت. نقشه‌ها عبارتند از St. Quentin Scar ،Amiens ،Sinai Desert ،Fao Fortress و Suez که در حالات Conquest ،Rush ،Operations و Domination قابل بازی خواهند بود.

بخش چندنفره تنها چیزی نیست که ارائه می‌شود و بازیبازان می‌توانند با تجربه مراحل Storm of Steel و Through Mud and Blood، نگاهی به قسمت تک‌نفره هم داشته باشند.

کاربران Access در هر دو سیستم، با تجربه بازی بین روز‌های ۱۳ تا ۲۰ اکتبر، پلاک اختصاصی را به نام Trench Raider دریافت می‌کنند که فقط به صورت اختصاصی، در اختیار شرکت کنندگان برنامه Play First Trial قرار می‌گیرد. اگر تا قبل از آمدن ۲۰ اکتبر کاربری کل ۱۰ ساعت خود را تمام کند، در زمان عرضه نهایی بازی، یک Battlepack را دریافت خواهد کرد.

بعد از اینکه عرضه نسخه Early Enlister Deluxe Edition صورت گیرد، بقیه نقشه‌ها و حالات در صورتی که ۱۰ ساعت زمان تعیین شده به پایان نرسیده باشد، قابل تجربه خواهد بود.

کاربران EA Access و Origin Access بعد از تهیه این نسخه رایگان، می‌توانند در خرید نهایی خود از ۱۰ درصد تخفیف بهره‌مند شوند.

Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (مصادف با ۳۰ مهر) برای پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید