DLC Pass بازی Forza Horizon 3 معرفی شد

فرشاد سامانی
۳ مهر ۱۳۹۵ - 00:49

با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی Forza Horizon 3 شرکت مایکروسافت اقدام به معرفی expansion pass این بازی نمود.

این بسته ۳۵ دلار قیمت خواهد داشت و شامل دو بسته گسترش دهنده خواهد شد که اولین آن در تعطیلات پیش رو در دسترس قرار می‌گیرد. جزئیاتی از بسته گسترش دهنده دوم اعلام نشده است. شرکت مایکروسافت تایید کرد که کسانیکه نسخه نهایی بازی Forza Horizon 3 را به قیمت ۱۰۰ دلار خریداری کرده‌اند، در صورت خرید بسته معرفی شده تا پیش از پایان سال جاری میلادی (۲۰۱۶) امکان دریافت آن را به قیمت ۲۵ دلار خواهند داشت.

پیش از این اعلام شده بود که نسخه نهایی این بازی شامل محتویات اضافه‌ای خواهد بود که شامل Car Pass ،بسته Motorsport All-Stars Car و یک عضویت ویژه می‌باشد. طبق جزئیاتی که در سایت مایکروسافت قرار گرفته است در صورت تمایل به خرید Car Pass، قیمت آن به تنهایی ۳۰ دلار و بسته All-Stars به تنهایی ده دلار قیمت خواهند داشت. عضویت ویژه نیز به تنهایی ۲۰ دلار قیمت دارد.

سایر محتوای بازی Forza Horizon 3 شامل نقشه Treasure سه دلار قیمت خواهد داشت که موقعیت آیتم‌های ویژه را در بازی مشخص خواهد کرد، همچنین Horn Accelerator به قیمت سه دلار در دسترس خواهد بود که برای شما دسترسی سریع به horn sounds کلیه ماشین‌های تازه را فراهم خواهد کرد. این دو مورد شامل نسخه نهایی و DLC pass بازی نخواهند بود.

افرادیکه نسخه نهایی این بازی را خریداری کرده‌اند امکان اجرای آن را از هم اکنون، یعنی ۴ روز زودتر از انتشار رسمی و جهانی آن در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۶ مهر ماه) خواهند داشت. این بازی برروی کنسول ایکس‌باکس وان اس شرکت مایکروسافت از قابلیت HDR پشتیبانی می‌کند.

اگر نسخه نهایی این بازی را خریداری نکرده‌اید نگران نباشید چراکه دموی این بازی هم اکنون قابلیت اجرا را خواهد داشت گرچه شامل ویژگی HDR نمی‌شود. این دمو تنها برای دارندگان ایکس‌باکس وان در دسترس است و دارندگان رایانه‌های شخصی نیز باید تا زمانی بعد از انتشار بازی صبر کنند تا دموی مربوط به آنها نیز منتشر گردد. برایان اکبرگ به عنوان مدیر روابط عمومی فورزا موتور اسپورت در مورد دموی این بازی برروی رایانه‌های شخصی اعلام کرده بود:

میدانیم که طرفداران در مورد دموی مربوط به ویندوز ۱۰ بازی Forza Horizon 3 کنجکاو هستند. دموی این بازی برروی رایانه‌های شخصی در زمانی پس از عرضه آن در دسترس خواهد بود، ما بازیکنان مشتاق و کنجکاو را دعوت به امتحان Forza Motorsport 6: Apex می‌کنیم که در حال حاضر برروی استور ویندوز ۱۰ به رایگان قابل دریافت است. نسخه مربوط به ویندوز ۱۰ بازی Forza Horizon 3 براساس مواردی که در ساخت Forza Motorsport 6: Apex آموخته شده، ساخته شده است.

این اولین بار است که شاهد عرضه بازی جدیدی از سری Forza برروی رایانه‌های شخصی هستیم و این بازی دومین بازی از برنامه Xbox Play Anywhere شرکت مایکروسافت می‌باشد، این برنامه به کاربران اجازه خواهد داد تا با خرید نسخه دیجیتالی بازی مورد نظر برروی یکی از پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی یا ایکس‌باکس وان، یک نسخه رایگان از آن را برروی پلتفرم دیگر به رایگان دریافت کنند. کلیه پیشرفت‌ها و دستاوردهای شما بین هر دو پلتفرم مشترک خواهد بود، بنابراین قابلیت اجرای بازی مورد نظر خود را در هر زمان و هر مکان و برروی هر پلتفرمی از این دو خواهید داشت و نیازی به شروع مجدد بازی نخواهد بود.

از دیگر اخبار مرتبط با این بازی می‌توان به خبر وجود مشکل در دریافت فایل‌های پیش دانلود این بازی اشاره کرد که توسط برخی افراد گزارش شده است و طبق آن، در زمان تکمیل شدن دانلود یا در موارد مشابه دیگر، بازیکنان با ریست شدن مراحل دانلود مواجه‌ می‌شوند که با توجه به حجم زیاد فایل‌های این بازی (۴۹ گیگابایت) مشکل اساسی برای افرادیکه با محدودیت سرعت و حجم مواجه هستند و مجبور به سپری کردن چندین روز برای دریافت این حجم از فایل می‌باشند خواهد بود.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید