گیفت کارت
گیفت کارت

جزئیات بروزرسان جدید بازی Pokemon Go اعلام شد

۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۰

بروزرسان جدید بازی Pokemon Go شامل هر دو سیستم عامل iOS و اندروید خواهد شد اما طرفداران نباید انتظارات زیادی از آن داشته باشند.

طبق اطلاعاتی که در سایت بازی قرار گرفته است، بروز رسان ۱٫۹٫۰ برای iOS و ۰٫۳۹٫۰ برای اندروید برروی مواردی چون نمایش موقعیت‌های capture پوکمون و عملکرد کلی بازی تاثیر گذار خواهد بود. این بروز رسانی همچنین چند باگ فرعی را برطرف خواهد نمود گرچه نیانتیک به جزئیات خاصی در مورد آنها اشاره نکرده است.

براساس گفته نیانتیک بزودی شاهد تغییرات و ویژگی‌های جدیدی خواهیم بود گرچه جزئیات خاصی در این مورد به اشتراک گذاشته نشده است. یکی از تغییرات بزرگ در بازی Pokemon Go مربوط به سیستم buddy میشد که هفته گذشته به این بازی اضافه گشت.

جزئیات بروز رسان جدید بازی Pokemon Go را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

  • موقعیت Capture: موقعیتی که یک پوکون در آن اسیر می‌گردد اکنون برروی صفحه نمایش شامل اطلاعاتی خواهد بود.
  • Pokemon Go Plus و Incense: ترینرها می‌توانند در اسیر کردن یک پوکمون تلاش کنند و قادر خواهند بود تا از Incense و Pokemon Go Plus accessory بهره جویند.
  • برطرف سازی برخی مشکلات فرعی

در اوایل این هفته، مدیر عامل شرکت پوکمون سرنخ‌هایی از یک حالت نبرد چندنفره برای بازی Pokemon Go داده بود، گرچه معلوم نیست که آیا این موضوع ارتباطی با عبارت “بزودی شاهد تغییرات و ویژگی‌های جدیدی” که توسط نیانتیک مورد استفاده قرار گرفت می‌باشد یا خیر.

بازی Pokemon Go در ماه جولای منتشر شد و در جهان طوفانی بپا کرد. میزان دانلود این بازی به میزان ۵۰۰ میلیون بار رسید. حتی شرکت پوکمون نیز انتظار مواجه شدن با چنین استقبالی را نداشت و مدیر عامل آن یعنی سیونیکازو ایشیهارا (Tsunekazu Ishihara) در واکنش به این استقبال اعلام کرد که میزان آن “۱۰ برابر یا حتی ۱۰۰ برابر بزرگتر از آن چیزی بود که ما انتظار داشتیم.” این بازی هنوز نیز دارای بیشترین تبادلات مالی در میان کارت‌های پولی می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید