گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی از God of War منتشر شد | لحظات حماسی باور نکردنی

۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۰

نسخه جدید God of War یکی از امیدوار کننده‌ترین عناوینی است که در دست ساخت قرار دارد و اگر فرصتی باشد تا اطلاعات جدیدی از این بازی به‌دست آوریم، از آن نهایت استفاده را می‌بریم و به لطف کوری بارلوگ، کارگردان بازی که هر مرحله از پیشرفت توسعه بازی را در توئیتر به اشتراک می‌گذارد، چنین فرصت‌هایی بسیار زیاد هستند.

بارلوگ به‌طور مجدد در توئیتر تایید کرد نام نسخه جدید این سری، فقط God of War است و هیچ پسوند، پیشوند یا عددی ندارد. بارلوگ همچنین افزود در حال حاضر تاریخ انتشاری برای بازی در نظر گرفته نشده و با توجه به میزان کاری که سانتا مونیکا با آن روبه‌رو می‌شود، به‌نظر می‌رسد به این زودی‌ها هم کار ساخت بازی پایان نمی‌یابد. بارلوگ حتی نمی‌تواند تایید کند که بازی در رویداد PlayStation Experience در اواخر سال جاری حضور خواهد یافت یا خیر.

او در رابطه با سیستم مبارزات گفت بلوکه و رد کردن حملات هردو جزء بخش‌هایی از سیستم جرکات بازی هستند. وی همچنین وعده داد بازی تعداد زیادی صحنه‌ حماسی باور نکردنی خواهد داشت که به روش‌های مختلفی نسبت به نسخه‌های قبلی نشان داده می‌شوند. از طرف دیگر، بارلوگ فعلا نمی‌تواند مدت زمان گیم‌پلی بازی را مشخص کند و تا زمانی که مراحل توسعه بازی به پایان نرسد هم نمی‌تواند این کار را انجام دهد.

در نهایت اگر شما واقعا به مراحل توسعه God of War علاقه دارید، بارلوگ در نظر دارد که ویژگی The Making of God of War را در بازی قرار دهد که با تماشای آن می‌توانید آشنایی بیشتری با مراحل توسعه این عنوان پیدا کنید.

نسخه جدید God of War در سال و روز نامشخصی به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در اولین نمایش گیم‌پلی این عنوان در E3 2016، رازها و نکات بسیار جالبی وجود داشت که تمام آن‌ها را می‌توانید در این مقاله مشاهده کنید.

علاوه بر این، بارلوگ در گذشته گفته بود God of War حتی سخت‌ترین قلب‌ها را هم ذوب خواهد کرد و ما حدس می‌زنیم که این موضوع راجع به رابطه پدر-پسری است که بازی به تصویر می‌کشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید