بازی Star Wars: Uprising بزودی غیرفعال خواهد شد

۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶

بازی Star Wars: Uprising یک بازی از دنیای Star Wars برروی تلفن‌های همراه می‌باشد و پُلی است میان داستان‌های “بازگشت جدای” و “بیداری نیرو” و قرار است که بزودی غیرفعال گردد. این در حالی است که تنها یک سال از زمان عرضه آن می‌گذرد.

استودیوی کبام به عنوان سازنده این بازی، ضمن اعلام این خبر در انجمن آن، توضیح داد که عرضه بازی خوب بوده است اما توانایی آن در حفظ و افزایش مخاطبین خود مطلوب نبوده است. این استودیو اعلام کرد:

با وجود تمام تلاش‌های تیم ما در کبام، متاسفانه بازی Star Wars: Uprising بزودی از رده خارج خواهد شد. در تاریخ ۱۷ نوامبر (۱۷ آبان ماه) کلیه سرورهای بازی Star Wars: Uprising بصورت دائم غیرفعال خواهند شد.

پیش از غیرفعال شدن سرورهای بازی، استودیوی کبام از تاریخ ۲۲ سپتامبر اقدام به غیرفعال کردن قابلیت پرداخت پول برای دریافت این بازی کرده است.

در پرسش و پاسخی در انجمن کبام، این سازنده توضیح داده است که منابع خود را برروی ساخت بازی جدید و محبوب‌تری معطوف خواهد کرد. همچنین این استودیو اعلام کرد که پس از غیرفعال شدن سرورهای بازی دیگر قابلیت دسترسی به اطلاعات کاربران موجود نخواهد بود، بنابراین توصیه شده است که همین حالا و پیش از آنکه دیر شود از دستاوردهای خود در بازی تصاویر یا ویدئویی تهیه کنید.

بازی Uprising در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵ برای سیستم عامل iOS و اندروید عرضه شد. این بازی یک بازی در سبک نقش آفرینی بوده و یک بازی ایزومتریک اکشن شناخته می‌شود که شباهت‌هایی با سری بازی Diablo شرکت Blizzard دارد. در این بازی بازیکنان قادر خواهند بود تا شخصیت خود را به سلاح‌های متنوعی مجهز کنند.

با غیرفعال شدن سرورهای این بازی، بنظر می‌رسد که نام آن نیز از فهرست iTunes و گوگل پلی حذف گردیده است چراکه جستجوی ما برای یافتن آن نتیجه‌ای در بر نداشته است، لااقل سایت بازی در حال حاضر همچنان در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید