تماشا کنید: تریلر جدید Mafia 3 سلاح‌های مرگ‌بار و کشتارهای وحشیانه با چاقو را نشان می‌دهد

۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳

توکی گیمز تریلر جدیدی از گیم‌پلی Mafia 3 منتشر کرده که برروی سلاح‌ها و دیگر آیتم‌های مرگ‌بار شخصیت اصلی بازی یعنی لینکن کلی تمرکز می‌کند.

لینکن به انواع گوناگونی از سلاح‌ها مانند هفت‌تیر، رایفل و راکت‌انداز دسترسی دارد و می‌تواند آن‌ها را به‌طور مختلفی شخصی‌سازی کند. به‌طور کلی، تریلر زیر لینکن را به عنوان “یک ابزار دقیق مرگ” توصیف کرده است. همچنین هم‌گروهی او در ویتنام می‌گوید جنگیدن با لینکن مانند نفس کشیدن بود.

علاوه بر سلاح‌ها، لینکن می‌تواند از مواد منفجره، کوکتل مولوتف و حتی C4 استفاده کند. او همچنین با چاقو ماهر است و در تریلر زیر هم چنین موردی را به‌طور وحشیانه‌ای در چندین صحنه نشان می‌دهد.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در اوایل هفته جاری، توکی تریلری منتشر کرد که راه‌های کسب درآمد را نشان می‌داد که خشونت‌هایی هم با خود به‌همراه دارد.  علاوه بر این، توکی برنامه‌های خود برای محتوای دانلودی Mafia 3 را اعلام نمود که شامل محتوای رایگان و همچنین گسترش‌دهنده‌های پولی می‌شود. اگر قصد تجربه بازی برروی پلتفرم رایانه شخصی را دارید، در این بخش می‌توانید سیستم مورد نیاز آن را مشاهده کنید.

همچنین یک نسخه موبایلی از بازی هم که Mafia III: Rivals نام دارد، به‌تازگی معرفی شد که جزئیات مربوط به آن را می‌توانید در این بخش مطالعه کنید.

Mafia 3 در ۷ اکتبر (مصادف با ۱۶ مهر) برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید