راک‌استدی درمورد پروژه بعدی خود و همچنین جدایی از سری Batman Arkham می‌گوید

۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶
استودیو Rocksteady درباره علت تاخیر در ارایه بازی Batman: Arkham Knight میگوید

استودیوی راک‌استدی سری فوق‌العاده Batman Arkham را در کارنامه خود دارد، آن‌ها به‌زودی عنوان Batman VR را برای پلی استیشن وی‌آر عرضه می‌کنند اما پروژه بعدی آن‌ها چه خواهد بود؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

اینطور که به‌نظر می‌رسد استودیوی راک‌استدی مشغول کار برروی پروژه رویایی خود است. این پروژه به‌صورت کامل توسط شرکت وارنربروس پشتیبانی مالی شده است. دکس گین از راک‌استدی درمورد پروژه جدید و همچنین سختی‌های رهایی از سری Batman Arkham چنین گفت:

فکر میکنم تیم کمی ناراحت است. حس این را می‌دهد که با شریک زندگی‌ات به هم بزنی. حسی که در استودیو داریم این است که این را می‌دانیم بتمن به پایان رسیده و باید وارد ساخت بازی جدیدی بشویم اما اینقدر بتمن را خوب شناخته‌ایم و جهانش را دوست داشته‌ایم که ترک آن بسیار سخت است.

البته تیم خود را آماده کرده است که از شیرینی دنیای بتمن خارج شده و آماده سختی‌های ساخت یک بازی کاملا متفاوت شود. همیشه تغییر کردن به گونه‌ای باعث می‌شود احساس اضطراب ایجاد شود و ما نیز آماده دریافت این نگرانی و اضطراب هستیم چراکه می‌خواهیم چیزهای فوق‌العاده‌ای بسازیم.

در ادامه از گین این سوال پرسیده شد که پروژه بعدی تیم چه خواهد بود و او چنین پاسخ داد:

فکر میکنم ما به‌خوبی نشان داده‌ایم که تیمی سخت کوش هستیم. ما با هم کار می‌کنیم و با هم نیز تصمیم میگیرم چه چیزی مناسب سرنوشت خلاقانه تیم است. هنوز نمی‌توانم چیزی درمورد پروژه بعدی بگویم و تیم باید خوب به بازی رویایی بعدی‌مان فکر کند، ما پشتیبانی مالی کامل وارنربروس را دارا هستیم و نگرانی بابت آن وجود ندارد.

باید دید که پروژه بعدی راک‌استدی چه خواهد بود. بسیاری ساخت بازی سوپرمن یا گرین آرو را پروژه بعدی این استودیوی خلاق دانسته‌اند اما باید تا تایید رسمی منتظر بمانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید