یوبی‌سافت: The Division پرفروش‌ترین بازی امسال بوده است

2 مهر 1395 - 17:37

یوبی­‌سافت امروز اعلامیه­‌ای منتشر کرد که در آن موفقیت خود در فروش در سال ۲۰۱۶ را به رخ کشید. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بنا به گفته Citing NPD و  Gfk data، یوبی­‌سافت اعلام کرده است که ماه آگوست ششمین ماه متوالی بوده که این کمپانی «رتبه نخست فروش تا زمان مشخص شده» را در ایالات متحده، کانادا، اروپا و استرالیا به دست آورده است. به گفته این کمپانی، در ایالات متحده سهم بازار شرکت یوبی­‌سافت در این سال ۱۶ درصد بوده است، در حالی که در اروپا و استرالیا ۱۴٫۹ درصد و در کانادا ۱۳ درصد بوده است.

این کمپانی اعلام کرد که یوبی­‌سافت به دلیل موفقیت The Division که همچنان در صدر پرفروش‌­ترین بازی در سال ۲۰۱۶ قرار دارد، قادر به دست یافتن به این دستآورد بوده است. به علاوه، Rainbow Six Siege هم در لیست ده بازی پرفروش ماه آگوست در ایالات متحده بود. در همین حال، Far Cry Primal در لیست ده بازی پرفروش سال ۲۰۱۶ بوده است.

یوبی‌­سافت نه تنها از زمان عرضه بازی­‌ها کسب درآمد می­‌کند، بلکه این شرکت اعلام کرد که تلاش بسیاری کرده است تا بازی­‌هایی بسازد که «پشتیبانی، سرویس و محتواهای بعد از عرضه­‌ی قوی» داشته باشند.

در آخر، یوبی­‌سافت اعلام کرد Rainbow Six Siege بعد از آخرین بروزرسان خود، Skull Rain، رشد ۴۰ درصدی در بازیکنان فعال خود داشته است. برخی از بازی­‌های بزرگ آینده یوبی­‌سافت شامل Just Dance 2017 و Watch Dogs 2 است که به ترتیب در ۲۵ اکتبر مصادف با ۴ آبان و ۱۵ نوامبر مصادف با ۲۵ آبان منتشر می‌شوند. در سال آینده، یوبی‌­سافت Ghost Recon: Wildlands و South Park: The Fractured But Whole را منتشر خواهد کرد.

همچنین یوبی­‌سافت قرار است دو بسته گسترش دهنده پولی دیگر برای The Division با نام­‌های Survival و Last Stand منتشر کند. البته این دو دچار تاخیر شده و هنوز تاریخ انتشار قطعی آن­‌ها مشخص نیست.

به علاوه یوبی­‌سافت امروز تشکیل بخش انتشارات یوبی­‌سافت را نیز اعلام کرد که یک بخش انتشار کتاب است و اولین عرضه­‌ی آن کتابی با نام Assassin’s Creed: Heresy خواهد بود که داستانی را درباره­‌ی ژاندارک روایت می­‌کند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید