پیشنهاد مالی پایین EA، دلیل عدم حضور تیم ملی ایسلند در بازی FIFA 17

۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۱
پیشنهاد مالی پایین EA، دلیل عدم حضور تیم ملی ایسلند در بازی FIFA 17

تیم ملی فوتبال ایسلند در سری جدید بازی FIFA حضور نخواهد داشت و به دنبال این اتفاق رییس فدراسیون فوتبال ایسلند توضیحاتی دراین باره داده‌است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که می‌دانید تیم ملی فوتبال ایسلند در عین ناباوری به یک‌چهارم نهایی رقابت‍های یورو ۲۰۱۶ راه پیدا کرده‌بود که همگان را به تحسین از این تیم مقتدر واداشت اما متاسفانه خبری از این تیم با آن تشویق‌ها و سرود ملی منحصر بفرد در عنوان FIFA 17 نیست. بنابر بررسی‌های صورت گرفته علت این موضوع مخالفت فدراسیون فوتبال ایسلند با حضور این تیم در بازی FIFA 17 می‌باشد که دلیل فدراسیون برای این اقدام پیشنهاد مالی بسیار پایین شرکت EA بوده‌است.

پیشنهاد شرکت EA چیزی در حدود ۱۵۰۰۰ دلار برای اضافه کردن تیم ملی ایسلند به بازی بوده‌است که این مبلغ با مخالفت فدراسیون فوتبال ایسلند همراه شد. بدین ترتیب امسال تیم ملی ایسلند بصورت انحصاری فقط در عنوان PES 2017 حضور دارد.

گیر تورستینسون، رییس فدراسیون فوتبال ایسلند دراین باره می‌گوید:

شرکت EA بصورت غیرمستقیم قصد داشت تا حق حضور تیم ما را در بازی خود بصورت رایگان بدست بیاورد زیرا مبلغ پیشنهادی آن‌ها بسیار پایین بود. عملکردی که ما در مسابقات یورو از خود به‌جای گذاشته‌ایم نشان می‌دهد که تیم ما از کیفیت بالایی برخوردار است و بسیاری از افراد دوست دارند که بازی با تیم ما را در عنوان FIFA تجربه کنند. ما ازین بابت برای طرفداران ناراحتیم اما شرکت EA مسبب اصلی این اتفاق می‌باشد. به‌نظر من اگر قرار است ما امتیازی را به یک بازی ویدیویی بدهیم باید در مقابل مبلغ عادلانه‌ای نیز دریافت کنیم و من این ویژه‌گی را در پیشنهادی که شرکت EA به ما داده‌است مشاهده نمی‌کنم.

جای خالی تیم ملی ایسلند در سری جدید FIFA مطمعنن برای بسیاری از طرفداران حس می‌شود اما دلایل بسیار زیادی نیز برای لذت بردن از بازی پیش رو وجود دارد.

بازی FIFA 17 قرار است در تاریخ ۱۹ ماه سپتامبر برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۳ و ایکس‌باکس وان و ۳۶۰ منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید