Watch Dogs 2 – توضیحاتی در رابطه با سیستم مهارت

۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰

شرکت یوبی‌سافت با ساخت بازی Watch Dogs 2، سیستم جدید مبتنی بر جمع کردن پیروان (follower) را معرفی کرده است که برای پیشرفت در آن، بایستی به فعالیت‌ها و ماموریت‌های فرعی گوناگونی بپردازید. با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید تا توضیحات بیشتری را پیرامون نحوع عملکرد این سیستم در اختیار شما قرار دهیم.

جاناتان مورین به عنوان مدیرنوآوری بازی Watch Dogs 2، اخیرا صحبت‌هایی با سایت وی‌رایت‌تینگز داشته و در آن پیرامون سیستم مهارت توضیحات جالب توجهی را ارائه کرده است. بخشی از صحبت‌های او به شرح زیر می‌باشد:

تغییر دوم در رابطه با این است که ما چطور با ارز کار خواهیم کرد. برای آزاد سازی مهارت‌ها، شما باید امتیازات کاوشگری را خرج کنید. برای این کار باید پیرو جمع آوری کرد. هر موقع که سطح شما افزایش می‌یابد، درست مانند بازی اول، شما مقداری از این امتیاز را دریافت خواهید کرد. با این حال روش گفته شده تنها راه برای کسب این امتیازات نیست. اینبار شما از طریق کاوش در دنیای بازی هم می‌توانید آن را بدست بیاورید.

پس با این حساب بدست آوردن مهارت‌های بیشتر، به شما اجازه می‌دهد که امتیازات بیشتری را در جهان باز کسب کنید. ما خواستار اطمینان حاصل کردن از این بودیم که چالش‌های موجود درون جهان باز عظیم، جوایز مهمی را برای بازیکن به همراه خواهند داشت. پس اگر تمامی مهارت‌ها را می‌خواهید، باید در محیط خارج از مسیر‌های مشخص شده هم کاوش کنید.

Watch Dogs 2 در ۱۵ نوامبر (مصادف با ۲۵ آبان) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید