مدیر عامل یوبی‌سافت از کنسول نینتندو ان‌ایکس تمجید کرد

۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۴

درحالیکه شرکت نینتندو هنوز صحبت‌های زیادی در مورد کنسول اسرار آمیز خود یعنی نینتندو ان‌ایکس نکرده است اما سایرین این کار را برای آنها انجام داده‌اند! ایو گیلموت به عنوان مدیر عامل شرکت یوبی‌سافت در صحبت با آی‌جی‌ان اعلام کرد که استفاده از این کنسول آسان بوده و به شما اجازه خواهد داد تا تجربه‌های متفاوتی را بدست آورید.

آقای گیلموت اعلام کرد:

به عقیده من رابط کاربری این دستگاه بسیار جذاب است. ان‌ایکس دستگاهی خواهد بود که استفاده از آن برای کلیه بازیکنان آسان خواهد بود. نینتندو چیزی را ساخته است که به ما این شانس را می‌دهد تا تجربه‌های متفاوتی را بدست آوریم. همانطور که پیش از این نیز گفتم، آنها چیزی را ساخته‌اند که با نیازهای فعلی ما و با آنچه که ما نیاز داریم سازگاری دارد.

چیزی که ما میبینیم درس‌هایی است که نینتندو از Wii U بدست آورده است. کلیه ناشرین از عملکرد گذشته خود درس‌هایی یاد می‌گیرند و سپس بار دیگر با چیز جدید و جذابی به میدان باز می‌گردند که فکر می‌کنم این موضوع در مورد کنسول ان‌ایکس صحت داشته باشد.

عملکرد کنسول Wii U پایینتر از حد انتظار بود و تنها حدود ۱۳٫۰۲ میلیون دستگاه از آن، از زمان عرضه در سال ۲۰۱۲ بفروش رسید. به عنوان یک مقایسه جهت آنکه منظور از عبارت عملکردی پایینتر از حد انتظار را درک کنید، کنسول Wii شرکت نینتندو در زمان خود ۱۰۰ میلیون نسخه فروش داشت.

آقای گیلموت پیش از این در مورد کنسول نینتندو ان‌ایکس گفته بود:

کنسول جدید شرکت نینتندو یک دستگاه خارق العاده است. این دستگاه مسیر جدیدی را نشان می‌دهد، این واقعاً نینتندو است، شرکتی که بار دیگر با یک چیز جدید پا به میدان گذاشته است. ما عاشق آن هستیم.

شرکت یوبی سافت پشتیبانی خود از کنسول ان‌ایکس را با بازی جدید Just Dance شروع کرده است، این در حالی است که آقای گیلموت اعلام کرد که پروژه‌های دیگری نیز برای این کنسول در دست کار قرار دارند.

براساس شایعات کنسول ان‌ایکس یک کنسول دستی و قابل حمل است.

براساس پیشبینی‌های تحلیلگران احتمال می‌رود که نینتندو در نهایت در ماه اکتبر کنسول ان‌ایکس را بطور رسمی معرفی نماید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید