فیل اسپنسر اشاره مجددی به پیوستن بازی Blue Dragon به برنامه پشتیبانی از نسل قبل نمود

۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۷

پس از آنکه در ماه اوت شاهد معرفی بازی Blue Dragon جهت پیوستن به برنامه پشتیبانی از نسل قبل کنسول ایکس‌باکس وان از سوی فیل اسپنسر به عنوان رئیس ایکس‌باکس بودیم، اکنون بار دیگر شاهد اشاراتی از سوی آقای اسپنسر به این بازی هستیم.

در پاسخ به سوال یکی از کاربران توییتر که پرسیده بود آیا امیدی برای کار برروی بازی Blue Dragon 2 وجود دارد یا خیر؟ آقای اسپنسر اعلام کرد که آنها در حال حاضر تمرکز خود را برروی ارائه بازی Blue Dragon برروی ایکس‌باکس وان گذاشته‌اند. او گفت:

در حال حاضر تمرکز ما برروی ارائه بازی Blue Dragon برروی ایکس‌باکس وان قرار دارد اما من هرگز نمی‌گویم هرگز اما در حال حاضر هم برروی بازی Blue Dragon 2 کار نمی‌کنیم.

در ماه اوت آقای اسپنسر اعلام نمود که بازی Blue Dragon به برنامه پشتیبانی از نسل قبل کنسول ایکس‌باکس وان اضافه خواهد شد. در آن زمان آقای اسپنسر در پاسخ به یکی از کاربران کنجکاو توییتر که از احتمال پیوستن این بازی به برنامه پشتیبانی از نسل قبل سوال پرسیده بود، اعلام کرد:

من اجازه‌ جواب‌ دادن ندارم اما باید بگویم که بله

بازی Blue Dragon که توسط هیرونوبو ساکاگوچی و استودیوی میستواکر ساخته شده است برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بصورت ۳ دیسک عرضه شده بود.

در حال حاضر بیش از ۲۵۰ بازی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ از طریق برنامه پشتیبانی از نسل قبل، قابلیت اجرایی برروی کنسول ایکس‌باکس وان را بدست آورده‌اند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید