بهینه‌ساز بعدی بازی Smite شامل یک لباس ترینر پوکمون خواهد بود

۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۱

سازنده بازی Smite جزئیاتی را در مورد بهینه‌ساز بعدی این بازی یعنی بهینه‌ساز ۳٫۱۸ را به اشتراک گذاشت که شامل هیجان انگیزترین افزودنی‌هایی است که اخیراً توسط بهینه‌سازهای انتشار یافته به بازی اضافه شده‌اند. این بهینه‌ساز شخصیت‌ها، حالت‌ها و لباس‌های جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد. یکی از این لباس‌ها شباهت زیادی به یکی از ترینرهای پوکمون دارد.

لباس گفته شده برای Erlang Shen است که Monster Trainer نامیده می‌شود. این لباس، شخصیت مورد نظر را در یک شلوار جین با یک جلیقه و کلاه بیسبال قرمز رنگ قرار خواهد داد. این جزئیات، جزئیات مناسبی برای Ash یا هر یک از شخصیت‌های پوکمون نیست اما سازنده بازی ترجیح داده است تا آن را در بازی خود مورد استفاده قرار دهد. در زمان معرفی این بهینه ساز و جزئیات آن، یکی از سازندگان به شوخی در مورد لباس گفته شده اعلام کرد که “این یک آی‌پی کاملاً جدیدی است که بوسیله آن در خدمت شما هستیم.” و یک عضو دیگر از تیم سازنده نیز صحبت آن را اینگونه تکمیل کرد که “این لباس بسیار اصیل و مرتبت با این بازی است.”، همچنین شخصیت مورد نظر را یک سگ همراهی خواهد کرد و قابلیت تبدیل آن امکان تبدیل شدن به لاک پشت یا راسو را در رنگ‌های جدید فراهم خواهد کرد.

دیگر لباس‌های جدید این بروز رسانی شامل Fire Lord Ne Zha و Clockwork Knight Ao Kuang خواهند بود. هر دو لباس‌های Ao Kuang و Erlang Shen در آیتم‌های Odyssey در دسترس خواهند بود.

بهینه ساز ۳٫۱۸ همپنین دستاوردهای جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد که شامل دو مقدار برای هر یک از شخصیت‌های Chronos ،Sylvanus و Ne Zha خواهند بود. از آیتم‌های جدید می‌توان به Reinforced Shoes و Reinforced Graves اشاره کرد. Hydra’s Lament اکنون توانایی ایجاد قدرت بیشتر و باز تولید mana برای تبدیل آن به یک آیتم جذاب را خواهد داشت.

در مورد شخصیت‌های بازی، Cupid از اصلی‌ترین و قابل توجه‌ترین تغییرات برخوردار شده است. توانایی Heart Bomb او اکنون منطقه بزرگتری را شامل خواهد شد. توانایی Flutter نیز سرعت بیشتری را در حملات برای او ایجاد خواهد کرد.

شکارچی دیگر یعنی Izanami که در بهینه ساز پیشین نیز مورد توجه سازندگان قرار گرفته بود در این بهینه ساز نیز مورد توجه قرار گرفته است. او یکی از شخصیت‌های جدید این بازی می‌باشد اما سازنده بازی اعلام کرد که او عملکرد ضعیفی داشته است. حملات پایه‌ای او نظیر boomerangs اکنون آسیب‌های متفاوتی را اعمال خواهد کرد. پیش از این حملات پایه‌ای دارای ۵۰ درصد قدرت تهاجمی و ۵۰ درصد قدرت تدافعی بوده است و این موضوع شما را مجبور می‌کرد تا دو بار به دشمنان حمله کنید تا آسیب بیشتری را اعمال کنید. اما حالا این مقدار به ۷۵ درصد قدرت تهاجمی و ۲۵ درصد قدرت تدافعی تبدیل شده است، بنابراین تاثیر حملات او مقداری افزایش یافته است. او همچنین شاهد مقدار کمی افزایش در سرعت حملات خود و افزایش سرعت مخفی کاری با Fade Away بوده است و منجر به آن شده است که minion به سرعت از او چشم پوشی کنند. این موضوع منجر به بهبود مواقعی می‌شود که minion منجر به ادامه حملات به او می‌شوند.

تغییرات دیگر مربوط به Terra می‌شوند. اکنون با حذف سرعت کم در Crushing Eart و کاهش توانایی Monolith مواجه هستیم. قابلیت Ultimate  او نیز شامل تغییراتی شده است. شخصیت Raijin نیز شاهد تغییراتی خواهد بود و اکنون آسیب‌های کمتر و با ابعاد Thunder Crash کوچکتری برخورد خواهد داشت. Agni’s Flame Wave نیز اکنون قابلیت آسان‌تری در استفاده در نبردها خواهد داشت. Isis و Nemesis نیز شامل تغییراتی خواهند شد.

این بروز رسان در هفته آینده برای رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود و مدتی پس از آن برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه خواهد شد.

در ادامه تصاویری از لباس‌های جدید را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید