بازی Oceanhorn برای پلی‌استیشن ویتا عرضه خواهد شد

۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۲

بنظر می‌رسد که پس از انتشار بازی Oceanhorn برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و تلفن‌های همراه این بار نوبت به انتشار این بازی برای پلی‌استیشن ویتا رسیده باشد.

شرکت اف‌دی‌جی به عنوان ناشر این بازی در توییتر خود ضمن ارسال تصویر زیر که اجرای این بازی برروی دستگاه قابل حمل شرکت سونی را نمایش می‌دهد، اعلام کرد:

ممنون از کلیه شما که به پورت بازی Oceanhorn برروی پلی‌استیشن ویتا رای دادید، در اینجا پاسخ خود را با شما به اشتراک می‌گذاریم، فکر می‌کنیم که این تصویر ارزش هزاران حرف را در خود جای داده است.

تصویر زیر در صفحه توییتر این شرکت قرار گرفته است:

نام کامل بازی Oceanhorn، عنوان Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas می‌باشد که در ابتدا برای رایانه‌های شخصی و تلفن‌های همراه در دسترس قرار گرفت و در تاریخ ۷ سپتامبر نیز برای کنسول‌های نسل هشتم پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شده است. جزئیاتی از نسخه مربوط به پلی‌استیشن ویتای این بازی، مخصوصاً تاریخ عرضه آن در دسترس نیست.

بازی Oceanhorn: Knights of the Lost Realm در ماه اوت معرفی شد و بزرگترین تغییر آن این است که این بازی به بزرگی بازی پیشین خود نخواهد بود اما دارای دید سوم شخص است تا بازیکنان را به صحنه‌های اکشن بازی نزدیک‌تر کند. همچنین این بازی که به عنوان ادامه‌ای بر بازی پیشین شناخته می‌شود با یک شخصیت جدید شروع خواهد شد، این شخصیت یک مرد جوان است که نام آن اعلام نشده است.

سری بازی Oceanhorn بطور محسوسی از بازی Legend of Zelda شرکت نینتندو الهام گرفته است که شامل مکانیزم گیم پلی و آثار هنری موجود در بازی می‌باشد. طبق اعلام شرکت اف‌دی‌جی این بازی یک “نامه عاشقانه بادقت نوشته شده” به عناوین کلاسیک اکشن ادونچر می‌باشد و محتویات آن تنها از بازی چون Zelda الهام و تاثیر نگرفته است و از بازی‌های Final Fantasy و Seiken Densetsu (که در غرب با نام Mana شناخته می‌شود.) نیز الهام گرفته شده است.

این بازی توسط استودیوی Cornfox & Bros ساخته شده است و موسیقی متن آن توسط نوبو اویماتسو تولید شده که از بهترین کارهای او می‌توان از عناوین Final Fantasy نام برد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید