عنوان Reus در تاریخ ۱۴ اکتبر برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود

۱ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۵

بازی Reus را می‌توان به جرئت یکی از عجیب ترین و جالب ترین بازی‌های تاریخ نامید. در این بازی که به نوعی شبیه ساز خدا است، می‌توانید شرایط یک زمین را کنترل کنید و آن را به سر و سامان برسانید. حال، خبر رسیده که این بازی به زودی برای کنسول‌های نسل فعلی منتشر خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

Soedesco اعلام کرد که بازی Reus در تاریخ ۱۴ اکتبر سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. این بازی هم به صورت فیزیکی (دیسکی) و هم به صورت دیجیتالی در دسترس قرار خواهد گرفت اما هنوز قیمت نهایی آن مشخص نشده است. موسس Abbey Games، آقای Bas Zalmstra در یک پیام این گونه نوشتند:

رابط کنترلر توجه‌های زیادی را به خود جلب کرده است و شما این را متوجه شدید. بازی کردن Reus برروی مبل خانگی تجربه فوق‌العاده‌ای است! ما برای پورت‌های بازی بسیار خوشحال هستیم و از انتشار بازی Reus برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان هیجان زده‌ایم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • HQ.PC گفت:

    عنوان جالبی هست همینطور که داخل متن هم گفته شده به نوعی شما GOD هستید و داخل گیم ۴ تا GOD هستش و هر کدوم قابلیت های متفاوتی دارن میشه گفت که وظیفه شما اداره زمین هستش و نظاره کردن به امور انسان ها البته اگر شرایط رو برای وجود انسان مهیا کنید البته پاداش یا مجازات کردن انسان هم به نوعی دست شماست مثلا میتونید شرایط اقلیمی رو بهتر کنید یا…
    همین طور که گفتم عنوان قابل توجه ای هست متای قابل قبول ۷۵ از ۲۲ نقد هم نشان دهنده ارزش تجربه حداقل یک بار رو داره پس مبارکه Rose

    0
    0