تماشا کنید: مقایسه گرافیکی Forza Horizon 3 در ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی

۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۸

Forza Horizon 3 به‌زودی برای ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه می‌گردد، ولی افرادی که نسخه Ultimate Edition بازی را خریداری کرده‌اند می‌توانند از فردا به تجربه بازی بپردازند. حال ویدئویی منتشر شده که مقایسه گرافیکی این بازی را بین ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی نشان می‌دهد. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

این ویدئو توسط یکی از کاربران یوتیوب به نام Candyland تهیه شده است؛ او در این ویدئو به مقایسه گرافیکی Forza Horizon 3 در ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی می‌پردازد. قابل توجه است که در این ویدئو Forza Horizon 3 در نسخه رایانه‌های شخصی با بالاترین تنظیمات گرافیکی (غیر از Motion blur) اجرا می‌شود.

همان‌طور که قابل مشاهده است، تفاوت‌ها جزئی هستند و کمتر از آنچه می‌باشند که ما عادت کرده‌ایم. در یک سو این می‌تواند طرفداران ایکس باکس وان را خوشحال کند، در سوی دیگر این مورد مقداری برای افردی که دارای سیستم قدرتمندی می‌باشند ناامیدکننده است؛ البته در اینجا چند مسئله وجود دارد. اول آنکه این یک ویدئو از یوتیوب می‌باشد که با کیفیت ۱۰۸۰p ضبط شده است، در حالی که رایانه‌های شخصی به راحتی می‌توانند Forza Horizon 3 را با کیفیت ۴K اجرا کنند. پس اگر مقایسه‌ای به این ترتیب انجام شود، شاید تفاوت‌های بیشتری قابل درک باشد.

مورد دوم آن است که دارندگان ایکس باکس وان اس می‌توانند در این بازی از قابلیت HDR بهره‌مند شوند، ولی متاسفانه کاربران رایانه‌های شخصی نمی‌توانند در این بازی از HDR استفاده کنند. صد البته برای حس و درک تفاوت‌های ایجاد شده توسط HDR حتما باید نمایشگر شما از این قابلیت پشتیبانی کند. حال شما را به تماشای این ویدئو دعوت می‌کنیم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

شما می‌توانید نمرات Forza Horizon 3 را در این صفحه مشاهده کنید. نظر شما چیست؟ به نظر شما اجرای بازی با کیفیت ۱۰۸۰p و استفاده از HDR لذت بخش‌تر است یا اجرای بازی با کیفیت ۴K و بدون استفاده از HDR.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید